BGONAIR Live

Четири паметника на Червената армия бяха разрушени в Полша


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
Брат Вурст
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Изключение към предишният ми коментар са Кюри, Нютон, Халей, Едисон и всички други учени и философи подобрили живота на човечеството
отговор Сигнализирай
43
Емил СТЕФАНОВ
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
42
Сата НАТО
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Руския хищник просто е отнел плячката на германския хищник. Не може да става дума за героизъм или освобождение.
отговор Сигнализирай
41
Брат Вурст
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Паметниците са два вида: "Гордост" или "Урок и Предупреждение". И в двата случая трябва да останат. Природата (или Господ) е създала едни сиви клетки в главата на всеки, които да преценят паметника от кой вид е. БОНУС ЖОКЕР: Ако е посветен на руснаци, американци, французи или не дай си боже англичани, то той е от втория вид.
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 14
Махнете окупатора Альоша!
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 12
Браво, страшен героизъм , така хубаво ги избиваше Хитлер а червената армия развали купона.
отговор Сигнализирай
38
Х417
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 15
Ама много са смешни тоя Поляци бе, искат те да са победили преди 500 години а не Русия и ТЕ да са водачи на славяните....... нестига че половината им държава е на чужда земя и нахални като сърбите хахахах. Иначе не са лиш народ де.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 29 Не харесвам 16
Браво Полша! Здраво държите!
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 25
Неблагодарни Варвари!!
отговор Сигнализирай
35
Брат Вурст
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 21
Паметника е свиделство за историята. Неависимо дали е на Адолф, Дучето, Франко, мумията на Димитров, турска, английска, френска, червена, бяла армия или друго нещо свързано с историята. Унищожаването на паметници, дава възможност да се пренапише историята. Затова нацистите, комунистите, а сега и нео-либералните фашисти събарят паметници.
отговор Сигнализирай
Новини