BGONAIR Live

Четири паметника на Червената армия бяха разрушени в Полша


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
днес ще има ла,,,й,,,но върхо петолъ4ката и никой вмирисан руснак нищо неможе да стори по въпроса
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Полша затова е 40 години напред от нас. Рано рано се отърва от съветския ботуш. У нас има доста правилно мислещи хора (над 99% от топ кадрите у нас са върли русофоби- пределно ясно на всеки), но масово провинциалният бачкатор дърпа България надолу. Едно заради простотията си и второ- заради мисленето си. Срамно е да си беден. Защото бедният в 90% от случаите е много пpocт русофил.
отговор Сигнализирай
22
666
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Те ти тия са като децентрализирана,пишат си своя история и си вярват защото никой друг не им вярва.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
До Анонимен 26 два пъти гориха москва Явно искаш и трети бл..яд руска
отговор Сигнализирай
20
Ха
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Руснаците изпитват братско чувство към всеки който пие с тях. Като са трезви към нас изпитват презрение все едно сме маймуни, а те велики империалисти.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
днес ще забия едно го....в..но върхо паметника на 4ервената армия и русия и гнома и нищо немогат да сторят по въпроса петолъ4ката ще стане кафява
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Време е и оня струпей срещу университета да бъде сринат изоснови.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
А у нас руската губерния КОГА ?
отговор Сигнализирай
16
Нов
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 14
Мразещите руснаците да се замислят малко. Кой е по-човечен? Руснаците или Германците? Кога един германец ще изпита каквото и да е братско чувство към българин или поляк? Никога! Ние сме от славянската общност. Добри или лоши, руснаците имат повече човечност в себе си от чичо ви Сам, Шулцове и т.н. западнали пер верзници. Не е правилно да се разрушават паметници. Да се мразят братски народи. Да се насъскват допълнително един срещу друг за интереса на западналите бо клуци.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До Друго си е - Ами брат - знаеш ги къде са! Кат ти снай устицата и ти може главицата - давай! Нали разбираш много! А де?
отговор Сигнализирай
Новини