BGONAIR Live

Четири паметника на Червената армия бяха разрушени в Полша


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
А Мерцедсите ще си ги палят ли бгатите поляци или то е друго ...
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Има надежда, щом дори в този сайт пишат такава новина. В някои други страни също бяха премахвани паметници от началото на войната.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
Дружно братя да рушим - вече сме с американците. Рушете колкото искате. Такива сме - фурнаджийски лопати. Сега ви е паднало - рушете! Може пък да се случи пак да градите.
отговор Сигнализирай
11
До 14
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Те така руснаците са се "освободили" и от тяхната собствена интелигенция и за това са в калта.
отговор Сигнализирай
10
до 14
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 10
Какво освобождаване на Полша, бе? Втората световна война започва точно защото СССР и Германия си поделят Полша. Типичната рушка наглост е това "освобождение"
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
"е сигурно има и загинали украинци за освобождението на Полша" - Ама Украйна няма да протестира за бутането на паметниците от онази епоха. Техните вече си ги бутнаха.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Какво поробване след като поляците са в НАТО. Значи са ги поробили и как точно поляците са се освободили от това робство? С война ли? Не съм чул да е имало война за освобождение между Полша и СССР или Русия. Не е имало война значи не е имало и робство. Комунизма е западна идеология измислена от германски еврейн в Лондон.
отговор Сигнализирай
7
Ха ха ха
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До Анонимен 13. Не се притеснявай, полша се напълни с украинки.
отговор Сигнализирай
6
А НИЕ КОГА....
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 14
Не е ли време да съборим паметниците на руските пиянки у нас??????
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 9
"Народ който няма минало няма и бъдеще!" - Е това минало за гордост ли е? Дайте тогава да изградим и паметник на Осман Паша, че с османлиите имаме доста по-дълго общо минало.
отговор Сигнализирай
Новини