Лъжливи медии и манипулативни статистики, хубаво е да си базирате мнението само на лични наблюдения. Запитайте се какво мислят хората около вас и какви са им вижданият, това е един тип социологическа статистика.
отговорСигнализирай
122
иZраждане ЕООД преди 2 години
92
В България останаха 80% тотални лузъри. Те и за Сатаната ще гласуват, ако ги налъже по телевизора. След 30 години "промени" ясно се вижда, че този народ затъва все повече.
отговорСигнализирай
Ти го запомни дебеловрато, нискочело, че нещата се променят коренно и след като картите вече си ги разкривате пред обществото. Гответе се за бурята, която се задава. Няма да ви подмине. Толкова сте крайно нагли в глупостта си, че е редно някой да ви каже КРАЙ, стига толкова и да върне по мишите дупки от които изпълзяхте, фалшиви бизнесмени. Вече няма да може да запушвате устите на хората, както бяхте свикнали да го правите десетки години на тормоз срещу българските граждани. Стига толкова. НЕ!
отговорСигнализирай
Спрете се бе!Обединете се бе!България е на всички!За какво точно скачате?!
отговорСигнализирай
116
фашистки престъпници преди 2 години
33
са само ППДБ и ГЕРБ - СДС... ДПС са само бивши терористи и то не всичките....
отговорСигнализирай
115
Киро Канадеца преди 2 години
72
Пишат глупости за да усвояват пари. При тотална цензура поне 60% лелеят за руска победа. И то по най-скромни сметки. Хората са отвратени от всякакви гурута и продажници с огромни мераци за власт
отговорСигнализирай
114
Точен преди 2 години
123
Пак ще гласувам за Възраждане срещу САЩ заради грабежите и войните му.
отговорСигнализирай
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години