IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Киев: Орбан призова Зеленски да работи за спиране на огъня


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
МЕХЛЕМ
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
АХАХАХАХА *** са абсолютните царе на cope-a. Красиво е за гледане :DDDD
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 11
явно рашистите яко са закъсали на фронта и пращат своето протеже да изклинччи нещо
отговор Сигнализирай
60
Да
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 5
Орбан спасява Украйна, ако сега подпишат мир,ще спасят някой области инначи край.Русия от вчера обработва с авиация Полтавка област.
отговор Сигнализирай
59
ъ
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 6
Орбан се опитва да спаси колкото са останали украинци. На Зеля не му пука за украинците, той е евроатлантик. Едни са Началниците и Байдън е техният пророк.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 6
Зеленски е нелегитимен, изтекъл срок на годност. Русия няма да преговаря със нелегитимен президент.
отговор Сигнализирай
57
Старнно
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 5
Защо Орбан не е поискал от Зеленски да се обади на братовчедите от Тел Афиф, да спрат агресията в Газа? Тъй като Зеленски мрази агресорите като Путин, нека да организира конференция за мир в Палестина и да изпрати армия да спре убийствата на деца, жени и старци там. АЗ ще го подкрепя!
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 4
БРИКС създава собствена зърнена борса. Последствията ще бъдат усетени от целия свят и може да доведе до промени в глобалната икономика, предизвиквайки реакции от страна на ключови международни участници на пазара. Създаването на универсална зърнена борса на страните ще доведе до формирането на мощен съюз на най-големите купувачи и износители на зърно в света, което може да промени динамиката на световния пазар на зърно.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 6
Укрозомбираните "герои" не са били в състояние самостоятелно да се отбраняват и без чужда намеса няма да удържат на Руските атаки. Това заяви нелигитимния президент Зеленски преди няколко дни той поясни, че заради големите загуби и големия брой ранени не се ли намеси Запада с Украйна е свършено. Това го знаехме и преди това дащо трябваше да умират толкова хора ?
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 4
Саудитска Арабия се присъединява към БРИКС
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 4
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
Новини