IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ЕС ще въведе мито върху всички онлайн стоки от Китай


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Ядрен вампир Z
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 2
Аз си купувам джордани от китай за 40 еврака.Сумати години издържат.Същата обувка европееца ми я дава за 200 евра.Много искам да купя европейско смс нямам желание
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 1
Европейските бюрократи правят и невъзможното за да бъдем все по-бедни и по-бедни! Наистина дават всичко от себе си!
отговор Сигнализирай
33
Българин
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 7
До Радослав Като гледам единствените, където реват са колхозниците и ти
отговор Сигнализирай
32
До 33
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ами те пак са Китайски!
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
От Илиянци много лайкове слагат!
отговор Сигнализирай
30
Руски Трол
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 6
Прав е Радослав!!! Китайският Масквич произведен в Магадан няма алтернатива в Света. Той е БЕЗАНАЛОГОВ!!!
отговор Сигнализирай
29
Българин
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 13
Така ЕС предпазва бед няците от собствените им провали. Само хора, които непременно искат да си купуват за нищо неставащи стоки пазаруват от такива места. Аз лично в живота си не съм си купил нищо от там.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Те и тия семена, дето ги купувам от тук, толкова никнат.
отговор Сигнализирай
27
Радослав
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
Вие си го отгледахте този Китай, вие които решихте, че ви е по добре да им подарите технология за да може да плащате по 2 долара на седмица на китаец, вместо 5 долара на седмица на източно европеец. И сега когато с вашите технологии заринаха пазара с евтини еквиваленти (защото и уж оригинала и китайската реплика се правят в един и същ завод, на едни и същи машини от едни и същи хора) и о рев. Да сте мислили като сте заминали там!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 2
С все по-чиста съвест ще крада от държавата и от монополистите! Отдавна съм осъзнал, че ЕС и "държавата" България са ми личен враг!
отговор Сигнализирай
Новини