Славиша Стоянович продължава усилено да прави еквилибристики в опитите си да избяга от Левски.
„Меридиан мач" научи, че сърбинът, който има словенски паспорт, сега е обявил пред шефовете на „Герена", че ще остане на поста си при едно условия - в клуба работа да започне като директор Павел Колев.
Припомняме, че Стоянович вече е приел оферта от националния отбор на Латвия. Той обаче е обвързан с Левски до края на сезона, а федерацията на балтийската държава не иска да плаща за неустойка.
Сърбинът вече пробва да си тръгне с оправданието, че има висок холестерол и ще се отдаде на почивка в родината си. „Сините" дори обмисляха да освободят треньора, за да се лекува, но точно тогава стана ясно, че това е бил трик заради оферта от Латвия, която е подкрепена с договор за 3 години.
Към днешна дата е ясно, че Славиша Стоянович ще пристигне в София за първата тренировка на Левски за годината, която е насрочена за 8 януари. Това обаче в никакъв случай не означава, че със сигурност той ще води тима до края на сезона.
От „Герена" разкриха, че към днешна дата сърбинът е бесен от факта, че настоящият оперативен шеф в Левски Красимир Иванов все още не се е разбрал с ненужните за прекратяване на договорите им.
На този етап е сигурно единствено, че Аймен Белаид ще си тръгне. В „черния списък" на Стоянович обаче има още няколко имена - Филипе Нашименто, Ривалдиньо, Антони Белмонт и един от вратарите - Мартин Полачек или Божидар Митрев. Те все още са част от Левски и няма изгледи да бъдат освободени преди първия лагер.
Иначе въпреки много разклатеното си положение на „Герена" Славиша Стоянович е дал и списък с футболисти, които иска в отбора. Голяма част от тях са българи от родното първенство, което е похвално, но и в тази посока Красимир Иванов не стреля особено точно, което окончателно отказало треньора от желанието до продължи да работи с настоящия изпълнителен директор.

Търговският дефицит на България продължава да се задълбочава с ръст от 37% към май
Парламентът одобри на първо четене законопроекта на държавното обществено осигуряване
Приходите от нощувки в българските хотели растат с близо 21% за година през май
МАЕ: Световното търсене на петрол ще отбележи първия си годишен спад от 2020 г. насам
Промишленото производство в България продължава да се свива през май
Срещата на върха на НАТО в Анкара беше пропиляна възможност
Картофени кюфтета със сирене и салам - рецепта за пържене или печене
С нов дом и любящи стопани: 42 кучета от Казанлък вече са официално осиновени
Режим на тока и чести ВиК аварии: Животът на хората в Ресен не е нормален за 2026 г. (ВИДЕО)
Демерджиев внесе в НС справка за полетите на Пеевски, ДПС я нарече "лъжа"
Вечеря с хлебарка в столично заведение: Клиент разказа за неприятното преживяване
Шефът на Кампос: Никола Цолов заслужава място във Формула 1, надявам се да получи своя шанс
ЦСКА благодари на феновете си
Левски с нов грандиозен ход за феновете си
Архиепископ цитира Лионел Меси пред президента Милей: Призив за единство преди четвъртфинала на Аржентина
Адриен Рабио: Не се страхувахме от Мароко, заслужено сме на полуфинал
Карлос Насар - новият звезден шампион на Бахрейн!
Зодиите, които са най-подходящи за дългосрочни връзки
10 бързи рецепти за почивните дни
3 зодии с късмет в седмицата 13 – 19 юли 2026
4 зодиакални двойки, които издържат във времето
Любими храни с ниско съдържание на мазнини
Рецепта за хрупкави пържени филийки
Варненец влиза в затвора след заплахи за убийство, побой и душене на съпругата си
Бивш възпитаник на Катя Папазова ще ръководи ДЮТ „Златното ключе“ във Варна
В борба с джигитите: Държавата обединява данните от БГ ТОЛ и другите системи
Михаил Маринов е новият временен управител на ВиК-Варна
Жертвите на земетресенията във Венецуела станаха 3889
Експерт: Варна не е проектирана за толкова много автомобили
НАСА е забранила на астронавтите да говорят за извънземни на Луната
НАСА търси доброволци за симулация на живот на Луната и Марс
5 риби, които са плували още по времето на динозаврите
Учени откриха как да спрат екстремния климатичен феномен Ел Ниньо
Най-мощният телескоп в света започна работа в търсене на тъмната материя
New Horizons се събуди от рекордна хибернация в дълбокия космос