IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия – временният победител в 7-годишната война в Сирия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
онбашията
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
няма нужда да пишете че е препечатка от дв, само гардиан са по-долни либерасти от тях, но гардиан пишат по-интелигентно, така че дв се познава без проблем от къде е материала
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 16
Русия освобождава Сирия от народа и.
отговор Сигнализирай
54
Реалист
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Конфликтът в Сирия и актьорите (най-вече Русия) са доказателство за това, че Светът вече не е ЕДНОПОЛЮСЕН, т.е. световно господство на САЩ, а има и други Световни сили, поне 2 още - Русия и Китай. Турция е регионална сила. ЕС и НАТО (без САЩ) не влизат в тази ЛИГА. По всичко изглежда, че американците са разбрали тази реалност и са се примирили.
отговор Сигнализирай
53
Сергей Илиев
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
До до авторкатаНапълно съм съгласен с вас. Написали сте нещо конкретно. Авторката всъщност е преписала материали си и обслужва не истината, а интересите на работодателя си.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
Те са ни близки по език, характер, територия, история и т.н..Най-вече по територия.....хахаха
отговор Сигнализирай
51
Сериозно
преди 7 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Ако Русия не беше спасила през 2015 г. Асад, днес Сирия щеше да е ислямска ***, по-зле от Афганистан и Ирак взет заедно...
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 35 Не харесвам 4
Сега всичко е подчинено на Путин.
отговор Сигнализирай
49
Факт
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Подкрепяните от САЩ ислямска държава и производните на Ал Кайда са иззззрооооооди! И кюрдските терорист също.
отговор Сигнализирай
48
Сергей Илиев
преди 7 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
До АнонименТова, което си написал не е вярно. Плод или на емоции, или си нещо лично пострадал от болшевишкия режим в миналото. Не го бъркай с "руснаците". Те са ни близки по език, характер, територия, история и т.н.
отговор Сигнализирай
47
Сащ терористи
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Странно е че тука големите "защитници"на Сирииския народ не коментират присъствието на САЩ в Сирия,незаконно и не канени са отцепили територия и там пазят и обучават терористи.
отговор Сигнализирай
Новини