IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Българите пак на шопинг в Одрин, PCR тестът не ги спира


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
До 15
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Гранясало масло? Айде пак помисли какво масло е използвано, за да граняса, много те моля. Вижда се какви знания имаш.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Да помогнем на братска Турция в тези тежки времена
отговор Сигнализирай
14
Док
преди 4 години
Харесвам 30 Не харесвам 10
Майтапите се относно качеството на техните стоки, ама са по-читави. За пример, баш от Одрин редовно ми носеха баклавичка. Еми случи се да забравим едно парче в хладилника и о чудо! беше гранясало! Защо ли? Щото няма консерванти и Е-та вътре. Щото е с масло и захар, а не с палма, емулгатор и глюкозо-фруктозен сироп.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Ха, ха, българите...Кои българи?
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
Дай му на асан панаири и дрънкулки.... ааааа, да и шчембе чорба да има.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
По-качествени, по-евтини...Чакай сега малко...По-евтини, защото НЕ СА КАЧЕСТВЕНИ.Бягайте в евтиния ердогански рай, там ще сте добре, оставете българските паспорти и проблеми, ние и без вас ще си решим проблемите на държавата.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 26 Не харесвам 17
Дай му на *** да пазарува тоалетна хартия и плюскане. Дай му софрата, ракията. Книгите ги остави, нали има телевизор?! Образование?! Няма смисъл, у нас само връзкарите успяват. Квалификация? Няма смисъл, за връзкари е. Давай до Одрин да купим с 20ст. по-евтино тоалетната хартия и корите за баница, че умряхме от глад, а довечера сме на поредната софра, на която ще се нищят световни конспирации за КОВИД, за изборите в САЩ и за велика Русия.
отговор Сигнализирай
9
Али Реза
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Много ясно че няма да се спрат след като в Одрин на битака за 10 лв. вземаш две якета, пет чифта боксерки и четири килограма прах за пране. Далавера брат!
отговор Сигнализирай
8
Чорел Импекс
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
А, те тези българи си ги знаем...
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 18
До 1Хахаха,тъпчете се с турските пестициди и отрови. После само не се чуди като нещо ти стане (или не ти стане :)) .
отговор Сигнализирай
Новини