IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кремъл: Киев се готви да атакува в Източна Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
хах
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
До Мразя АНГЛО-САКСОНИЯЗапочнат ли да никнат гъбите бленувания от теб народен съд няма да го бъде нали се сещаш ?
отговор Сигнализирай
91
Василев
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 16
Все някой се опитва да нападне Русия, а те не са престанали да водят войни с бившите им съветски республики и да откъсват територии, то не беше Грузия, Кавказките републики, Украйна, Молдова, то не бяха всички бедни и нещастни народи окупирани и дискриминирани от съветските и руските фашисти!До като беше СССР тормозеха и руския и съветските народи, до като сега тормозят само съседни страни и народи на Русия!Вдигне ли се един път американския орел на лов, става страшно!Агент Рейчъл Берндадет!ЦРУ
отговор Сигнализирай
90
Мразя АНГЛО-САКСОНИЯ
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Владимире, приключвай губернията завинаги! Време е Задунайската затихнала перфиерия да се превърне като Килинградская област в основен хъб на руските Искандери и Булави, за да се гърмят западните психопати от няколко страни.
отговор Сигнализирай
89
98%
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
Като нищо голяма част от украинците се молят Русия да ги нападне и отново да се пресъединият! Колкото на майтап толкова си е и така, Украйна няма да види протекната ръка от запада никога доколкото Русия винаги ще застане зад нея!
отговор Сигнализирай
88
Shshs
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
До 83 - Като НАТО сме толкова против анексирането на чужди територии не трябваше да позволяваме на Косово да се отделя от Сърбия. Напротив НАТО без да се съгласуваме с ООН бомбардирахме сърбите. Би било лицемерно да се мери с двоин аршин. Вече 10 години всички знаят, че Косово бе създадено с цел трафик на наркотици из Балканите. Никой не говори за Косово, но за Крим със 70% руска популация и 15% татари изведнъж се разтревожиха всички. Има една поговорка: С нашите камъни по нашата глава.
отговор Сигнализирай
87
Калифорния
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Arizona, California, New Mexico, Texas, Colorado, Nevada, и Utah са били мексикански територии, населени с мексиканци и тук-там наглосакси, но това не е попречило на САЩ да ги анексира през 1848 г.
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
До ВъпросВеднага ще ти отговоря: Какво печелят скакалците (***), когато нападнат посевите?
отговор Сигнализирай
85
Историята помни
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Всички ги знаем ***. Финландия 1939. Унгария 1956. Чехословакия1968. А сега на къде?
отговор Сигнализирай
84
БАИ ШИЛЕ
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
НЕКА СЕ ПОЧВА И КОИТО ОСТАНЕ
отговор Сигнализирай
83
:D
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Крадецът вика "Дръжте крадеца!"
отговор Сигнализирай
Новини