IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия ни пуска газа, ако изпълним условията на "Газпром"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
Само ако газта е 0.49ст по бензиностанциите иначе тц . Да не се окаже накрая че ще е по скъп от сегашния. Че тия руснаци нищо не значи тяхната дума последно време като ти кажат добър ден трябва да провериш далине ден
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 14
Не ни позволяват да имаме изгодни отношения с Русия, а само неизгодни с щатите. Що за кре-тения?
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 13
Темпът на нарастване на инфлацията обещава пълна разруха на ЕС.
отговор Сигнализирай
38
перко
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 14
И какво стана? За како беше цялата патардия?Киро *** да си начеше егото!
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 16
Съюз с Русия, търговски и икономически. НАТО е фалирала организация.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 17
Всички видяхме, че ако се репчим на Русия, нещата отиват от зле на по-зле. Дано имаме разумни политици които да послушат Русия и да не я дразнят. Така ще е много добре за всички Българи.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Този договор за руска газ има ли го някъде в публичното пространство? В него написано ли е ИЗРИЧНО в каква валута трябва да се извършват плащния? Дайте да видим най-накрая кой крив и кой прав! Ако Газпром си е в правото да искат да им се плаща така както искат, ггейдвойката кирчо и кокорчо са за затвор.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 19
Българските интереси минават през съюз с Русия. Щатите докараха мизерия и криза в цял свят.
отговор Сигнализирай
33
Антикомунист
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 20
Според Митрофанова имаме договор до края на годината, ама газта спряна?? Та значи за руснаците договорите не значат нищо?
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 13
Чета на някои тарикатчета коментарите и разбирам че не им трябва газРеши ли са със БОБ сами да си произвеждат. Ами яжте боб и произвеждайте газ. Само че болшинството от народа не иска да яде боб и да изкарва газ отзад. Затова веднага на момента да се възстанови плщането и да се възстановят доставките. Служебното правителство да се задейства.
отговор Сигнализирай
Новини