IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Руската армия остана без войници, започнаха да набират и жени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

482
Математика
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Ако Русия има 160 милиона човешки ресурс, а Украйна само 28 милионо, на кой пръв ще свършат войниците? Задача за сее били!
отговор Сигнализирай
481
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Русия държава с население 160 милиона, Украйна 28 милиона ( след като 10 мил избягаха) !На кой ли пръв ще му свършат войниците? Наистина не знам;)
отговор Сигнализирай
480
Украйна мобилизира
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Жени от 16 месеца..
отговор Сигнализирай
479
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Всъщност е така, но за украинската армия. Някой пише лъжи.
отговор Сигнализирай
478
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
Нали Русия била четири пъти по голяма от Украйна? Май е по малка! Липсват патриотите!
отговор Сигнализирай
477
Бай Илийчо
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Женътъ у армията е вид бактериологично оръжие. Пазете съ.
отговор Сигнализирай
476
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Много обичам да ми е гот! Сега ми е гот!
отговор Сигнализирай
475
Украйна таймс
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Сега препрочетете статията и заместете с Украйна всичкият бълвоч и ще сте максимално близко до истината.Защо една тайна служба ще изважда публично информации ако не са фалшиви с цел заблуда?! :-)
отговор Сигнализирай
474
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Зеленски вече е на ръба, поради масово дезертиране и неподчинение на ВСУ - Макгрегър. "Лидерството на Зеленски е поставено под въпрос. Украински офицери стрелят по войници, които отказват да влязат в битка. Има огромен брой дезертьори, които се предават по взводове", каза Дъглас Макгрегър в своя видео блог. Той отбеляза, че украинците с готовност отиват при руснаците, които се отнасят добре с тях. Това помага на военнослужещите от ВСУ да не изпълняват безсмислените заповеди на киевският наркокартел за да оцелеят.
отговор Сигнализирай
473
и от кога така
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
нали в Русия жените не са хора,даже позволено да ги биеш,само да не им счупиш нещо,нали е джендърско да се дават права на женте,сега пък да отивали на фронта,нали защитават т.нар.християнски ценности,кооито не са нищо друго освен подтискане на жените,сега ново 20,големите мъжкари,защитаващи изгнилия патриархат напълниха gashtite,jajajaja
отговор Сигнализирай
Новини