IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Путин пита: Радикалните ислямисти са бягали към Украйна, защо?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

152
ИДАТ ОЛИМПИЙСКИТЕ
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 4
Да видим как американците ще се справят със Исламска държава!
отговор Сигнализирай
151
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 5
Бяха 11,бяха 4, а накрая останаха едни терористи,приличащи повече на дюлгери от бекярско общежитие! И къде са им оръжията? А ако тези са предварително подготвен параван на онези - истинските убийци от залата ? Между другото, никога руските служби не са излизали с толкова експресно приключване и коментар на терористичен акт! НИКОГА!!!
отговор Сигнализирай
150
До пликчето
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Само в Ирак има петрол! По-близо до САЩ, няма?
отговор Сигнализирай
149
Радослав
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 3
До 151: май засегнах горкичкото третополово което толкова го е срам от него самото, че е анонимно дори тук. Драга анонимна биомаса, хайде кажи си какво точно те мъчи? Кое не разбра, ще ти помогна, знам, че е сложно, но мога да се опитам да го кажа на твоето ниво? Ако искаш все пак да кажеш нещо което да оспори твърдението ми, то нека ти помогна: започва се с теза, след това се представят доказателства. Като мучиш както когато се съберете с останалите анонимни биомаси, няма да постигнеш нищо!
отговор Сигнализирай
148
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Беларуското КГБ пък твърди, че терористите били хванати на път за Беларус. Което е много по вероятно.Хванати са на120 км от украйнската граница, но и на толкова от беларуската граница.
отговор Сигнализирай
147
пликчето на Пауел
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 4
До Анонимен: Работата е там, че в Ирак имаше петрол и Саддам искаше да продава в евро. Не се аби знаем конфликта по-добре от написаното от лъжливите ти американци.
отговор Сигнализирай
146
Колин Пауъл
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
А не можеше ли да подхвърлим в Ирак химическо и дори ядрено?
отговор Сигнализирай
145
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
*** ще си твърди каквото на него му е изгодно и удобно, без значение кой е поел вината и колко държави са го предупредили предварително, че се готви нещо подобно... *** е Антихриста в човешки образ, който ще разруши целия свят ако не бъде спрян!!!
отговор Сигнализирай
144
Пепи
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
3 накъде да бегат? Към Северна Корея? 7000 км са!?!
отговор Сигнализирай
143
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
Що не им дадохте кола с навигация . Те се объркаха и тръгнали към Беларус
отговор Сигнализирай
Новини