BGONAIR Live

Додик се опита да целуне Путин, той обаче му избяга


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Дивак, онзи съвсем формалнэ са опитва да действа по протокола за близки съюмници, но Путин го е шубе от вируси и пази дистапция. Ех, кога ще го тресне наиспина някой смъртоносен вирус, че да се отърве света.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Целувката на Брежнев и Хонекер е класика в жанъра "целувки на комунистически лидери". Вова знае, че няма как да ги надмине, затова и не се целува. Иска му се да го целунат Си или Ким, ама те нещо май не изгарят от нежните желания към Вова.
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Е, Вова нали се опитва на 70 и кусур да се представя като мачо, показва се гол до кръста и демонстрира старчески телеса. Как ще се прегръща и се целува с мъж, той си пада по млади девушки.
отговор Сигнализирай
61
Бонго Бонго
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Той пуска фъндък на беларуският Лукашенко.Той може и да го бара....хааа ха ха
отговор Сигнализирай
60
Елементарно Уотсън
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Додик иска да суче *** от Путин.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
На наш Цар Тодор никой не смееше да му се дръпне , майстор беше завалията.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До Любо Жечев...преди това в твоята...
отговор Сигнализирай
57
Дълбоката Държава
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
61 То и у България е същото бизнесмени дават на хора от властта жена си или дъщеря си да поемат там словото трябва за да върви бизнеса да не ги закачат Нотариусите като укриват милиони данъци точат ДДС или ощетяват работниците си с пари.
отговор Сигнализирай
56
Сърбето го е
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
напънало с език , на фона на руската песен : "папа я гей" може да я слушате в нета
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Дайте го тука тоя Путин бе, нашите русофили ще му олижат задните части след като е бил по голяма нужда. Викат му патриотизъм.
отговор Сигнализирай
Новини