IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Храните за седмица вече ни струват с 4-5 лева повече


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

135
Комп...
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Taка де. Радев пее и свири на китара, а жена му хоро извива.Сладури политически.
отговор Сигнализирай
134
споко
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Жната на Кирчо ще ви храни с торти "Гараш",а Кирчо ще ви дава сокчета!!!
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Аз съм винаги за промяната другари - по-скъпото е по-качествено.
отговор Сигнализирай
132
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
До Бонго Бонго "Лицемерието на Радев не се измерва и безсъвестността му не се маже на хляб.Сами си го правите и сами ще му ядете юмруците" Всеки сам си прави бъдещето. Мат'ряла това заслужава.
отговор Сигнализирай
131
Преди време тук са
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
постили по 200 дни в годината.Лошо няма!
отговор Сигнализирай
130
Бонго Бонго
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Лицемерието на Радев не се измерва и безсъвестността му не се маже на хляб.Сами си го правите и сами ще му ядете юмруците. Тази Нова година телевизора ми ще бъде на муте, докато мине кирливата му реч.
отговор Сигнализирай
129
101
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Струват ни с поне 100 повече. Нагли лъжци
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Моля радевите гласоподаватели, които се прехласват по лицеви опори и неинтелигентен външен вид, да плащат двойна цена за всичко. Аз отдавна съм изритал такива от кръга си на приятели, някои буквално. Смениха корумпираното правителство на ГЕРБ с корумпираното правителство на Радев. Сякаш направиха революция, нали? Всичките вечни служители в ДА са си там, прекувачите и спекуланите са си на място. Промяната продължава нали? С цени нагоре!
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
До Гладувайте, бе Както е казал един мъдър човек, "глада е най-добрия учител". Това, което той не знае е, че има една група от хора на Балканския полуостров (не нация), която е слаб ученик, и ДАЖЕ от това не може да се научи. Затова повтаря едни и същи грешки непрекъснато, въпрекиче периодично гладува, тъй че, ГЛАДУВАЙТЕ БЕ. И после ПАК.
отговор Сигнализирай
126
Гладувайте, бе
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Форумни генийчета. Като разбирате от политика, от здраве и вируси, от закони, катастрофи, като сте експерти до всичко и все най-много знаете, сигурно ще намерите начин да компенсирате няколко лева отгоре за едно или друго. Е, ако сте нискоквалифицираните и нископлатени работници, каквито всъщност сте, ще ви е по-трудно, ама нищо. Вие ги разбирате нещата.
отговор Сигнализирай
Новини