IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

10 дни преди евровота: БСП и ГЕРБ движат наравно, делят ги 0,4%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Не е важно как ще се гласува. Важното е колко фалшиви бюлетини ще пробута ГЕРБ, както винаги досега на избори с ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
60
Огромното мнозинство
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
от европа е ПРОТИВ този гнусен ротшилдски кибук наречен ЕС !!!средно 75% от хората от западна европа и средно 60% от източна европа са ПРОТИВ ЕС !!!как става така че волята на хората се погазва нагло и брутално година след година !?НЕ ИСКАМЕ ЕС !!!ИСКАМЕ СВОБОДАТА СИ ОБРАТНО !!!
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
Само хора, които са на хранилката на герб и мазохисти могат да гласуват за Борисов. Срам за България е този човек.
отговор Сигнализирай
58
АНОНИМЕН
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Добрите проценти са за тези , които са си платили. Как ли пък не Валерката и Каракачанката ще имат повече проценти от Сидеров с гафовете за апартаменти, продажба на БГ паспорти и обиждането на майките на болните деца. Винаги преди избори Сидеров го слагат под чертата , но след тях Волен здраво им го начуква. Защото не може да имаш водач на листа човек с 4 западни езици като Георги Михов от АТАКА избран от народа с гласуване , да даваш пари за стипендии на студенти и ученици и да си след обитаци.
отговор Сигнализирай
57
една от народа
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Нинова водеше с много,ама и натресоха станишев !лично моето семейство 4 гласа щяхме да гласуваме за нея ,ама след тоя трик -не !е ,няма да гласуваме за герб - има и други
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Институт за модерна политка начело с Борислав Цеков станал известен като депутат от НДСВ. После е в "Новото време" и подкрепя Кунева. В началото след 1989 година е член на организация съосновател на СДС.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
Що лъжете хората?ГЕРБ са тотал щета.
отговор Сигнализирай
54
Шопа
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 12
Бегай у Северна Корея и си готов.Може и у Русията.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Който гласува за Партията на преименуваните комунисти ще получи освен приятелство с руския режим и мизерна руска заплата, а после може и руски паспорт и визов режим за EU. Евроизборите са елементарен геополитически избор на всеки от нас! Без русофили моля!!!
отговор Сигнализирай
52
Един от Северозапада
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Скоро прочетох един пост, който може да обясни настроенията на 99% от народа, и без социологически проучвания: "Не искаме избори и оставки, искаме съд и конфискация на заграбеното през 30 години преход!"Мисля, че коментара е излишен.
отговор Сигнализирай
Новини