IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ атакува на вота: Силни сме, защото сме заедно!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Victimized
преди 5 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
Никъде няма такава егоцентрична шайка като ГЕРБ. Говорят все едно сме най-проспериращата държава в ЕС, все едно сме преборили бедността и корупцията. Ако не беше асансьора с неговите 700 хил. гарантирани корпоративни и административни гласове нямаше да имат дори шанс за влизане в процента.Те и за това са толкова уверени, понеже на всички им е ясно, че изборите са нагласени.А сега ГЕРБ не правят ли евроагитация с национален ресурс.
отговор Сигнализирай
72
Пешо
преди 5 години
Харесвам 31 Не харесвам 3
Тия предизборни седенки на ГЕРБ ми приличат все повече на конгресите на БКП едно време - вечна дружба с ЕС, пълно мнозинство от 99,99% и култ към личността на другаря Слънце от Банкя.Да ви звучи познато?!
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Ако тая на снимките е Мария Габриел, тогава коя е Мария Иванова Неделчева-Габриел.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 37 Не харесвам 5
По-добре комунисти, отколкото герберасти!
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 36 Не харесвам 2
Герберастката мафия - най-страшната мафия!
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Вместо да се пъчат и да играят филма "Ни чул,ни видял" да се огледат как се действа "отговорно" според европейските ценности.Пример - Австрия.За едни голи обещания на политическо лице с корупционен уклон - нови предсрочни парламентарни избори. Само в Мутроландия политическата отговорност е платена отпуска:( Жалка картинка сме!
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 36 Не харесвам 6
Тъмно син съм, но тия от ГЕРБ не мога даги дишам, ще гласувам за БСП за да се разкарат завинаги.
отговор Сигнализирай
66
1866
преди 5 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
Силни са, защото заедно крадат!
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Снимката е стара-сега почти никой не им ходи на "събитията"
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Младото крило на геПИ като влезе във власта и ще бъде набързо покварено от батковците изпечени м..ошеници като главната М..утра и компания
отговор Сигнализирай
Новини