IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Защо Путин е несменяем, има ли Русия алтернатива на управлението му?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Мен ме вълнува Тиквата Еднокнижник- *** , а не някаква държава на 2000 км от мен, която си гледа работата !
отговор Сигнализирай
52
Радев-ски
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До 43 "Когато Путин си свърши работата ще си отиде и на негово място ще дойде правилният човек, защото Русия има мисия. Дори и Горбачов и Елцин бяха правилните хора,"Аз знам, аз вярвам че си права, когато съгрешиш дори
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Може би харесвате повече бабофила Макрон ,яловата баба Меркел или рижавия старчок Дони?Въпрос на вкус ,другаре гербере.Тиквата ви е правилния избор.Радвайте му се.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Много интересно къде са близките на милионите избити от Сталин сега да правят шествия и бдения.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 14
Сталин не е личност. Обикновен селски цървулл. Избил милиони и вкарал Европа в голяма война. Това неможе да е личност.Личност е Чърчил и Рузвелт хора помогнали за свързването на войната, а не за създаването и ограбването на чужди държави. Така че моля да говорите реалности, не пропаганди за пияндури.
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Защото руснаците си обичат вечните политици. Отделно и нямат правило да управлява най-много три мандата.
отговор Сигнализирай
47
Пути
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 12
*** е масив убиец, корупционер и диктатор.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Кълтът към личноста и обожествяването на обикновени хора е характерно за източните сатрапии. Сред 144 милиона руснаци, със сигурност има няколко, които биха се справили също толкова добре.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
"Той твърди, че и до ден-днешен няма смартфон как при това положение новите поколения биха могли да се идентифицират с него?"Дойче Веле, би трябва да знаете, че германските разпоредби забраняват на лица, които обсъждат държавни тайни, да използват несертифицирани апарати. Защо си мислите, че в Русия е по-различно? Отделно фактът, че Путин е лидер на ядрена суперсила би трябвало да ви отговори на въпроса защо напълно се е лишил от смартфон.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
Путин не е диктатор.Той е демократично избран от 86% от руснаците - нация с вроден фашистки манталитет. Ботоксният ур од, който не е ползвал самобръсначка през живота си, е всенароден любимец.
отговор Сигнализирай
Новини