IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Германия към украинските бежанци: Време е да започнете работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
До 47
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
Като им спрът Бюргергелд..социалните помощи!
отговор Сигнализирай
47
Време е … обаче
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
мнозинството от тях не знаят друг език освен Руски, а нали сега са леко забранени Руския език и култура. Е като какви да работят. Освен чистачи или касапи. За второто даже може да се приеме и че имат ценз, след десетките хиляди избити в Донбас от аукраинската редовна армия и паравоенните им структури.
отговор Сигнализирай
46
Берлин
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 2
В Полша ги накараха да работят..в резултат те се носочиха към Германия! В резелтат..от 1 седмица в Германия се върнаха границите с контрол! Няма Шенген! И искания Украинците да работят, дори да не знаят езика! На нископлатени или социална робота!
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
Ай нема нужда. Те си имат по-интересни занимания.
отговор Сигнализирай
44
Призовките летят
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 0
Украйна разпраща призовки на десетки хиляди Украинци избягали от конфликта и почиващи си по СПАтата и курортите в Западна Европа. Такива ги арестуват и по бързата процедура ги екстрадират обратно към родината им където след 1 седмица обучение ги хвърлят на фронта да гинат в името на това върхушката в Кремъл да продължи още седмица още две да усвоява военните помощи на ФАЩ и компания. В Ирландия например се знае за поне няколко такива случая.
отговор Сигнализирай
43
Ооо даже Германия
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 0
Се усети! Само ние не ха ха ха!
отговор Сигнализирай
42
Ти да видиш?!
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
Значи време било дошло?!? Айде сега да видим как ТОЧНО ше ги накарате да работят, м?!?
отговор Сигнализирай
41
До 43
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 2
Ами като не знаят друг език освен руски, какви са? Дали се считат за украинци и не искат да живеят в Русия си е тяхна работа!
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 0
Да. Време е. Арабите в Швеция и те. Ако не...айде кой откъде е.
отговор Сигнализирай
39
До 41
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 2
Да се изгонят ВСИЧКИ украинци! Украйна е достатъчно голяма!
отговор Сигнализирай
Новини