BGONAIR Live

Борислав Цеков за смъртта на пътя: Петков не просто е бил в колата, той е съучастник


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
Бау
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 8
,,Добър" повод Кирил да се изнесе към Канада и си възстанови гражданството! Тук няма какво да се мотае! Само инциденти! Толкова ли нямате пари за партийна кола или станахте велможи като Герб да се движите авторитетно с държавна охрана!? Селски манталитет - да одим на село с държавната машина!
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Много лоша поличба, Петков най-добре да си стяга куфарите
отговор Сигнализирай
94
Също
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Трябва да се провери дали буци и диди ползват коли на НСО, кирчовците са ясни, така е наредил плешив посланник
отговор Сигнализирай
93
За ЕС и НАТО
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
ГЕРБ са виновни! Те не позволиха службите да бъдат реформирани! А НСО са част от службите!
отговор Сигнализирай
92
СМЕХ....
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
КОЙ КОМАНДВА КОРТЕЖА, БЕ..... КИРЕ....ИЛИ ШОФЬОРО НА КИРЧЕ....ХАХАХАААА....КИРЕ , САМО "КУФАР" ЛИ Е У КОРТЕЖА.....ХАХАХА..????
отговор Сигнализирай
91
ХА-ХА-ХА-ХААААААААА
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Пуудделла е УБИЕЦ !!!!
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Кирил Петков е уникално ***.
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Да не дава Господ, никому такава трагедия!Обаче НСО нарушават закона за движение по пътищата без въобще да се притесняват!До кога ще имат влат карите скапаните служебни автомобили?
отговор Сигнализирай
88
Баце не се
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Спира пред нищо.Уби човек,за да натопи Киро.
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Когато Лютви Местан направи катастрофа като не спря на стоп и отне предимство на блъсналата се в него кола, съда постановии, че и колата двужеща се по пътя с предимство и ударила се в него също е виновна, защото е била с оревишена скорост. Местан бе оправдан. Да видим в този случай какво ще решат.
отговор Сигнализирай
Новини