BGONAIR Live

Цачева към Янев: Не ти, аз преценявам за Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
t-rex
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 15
Какво има да му спрятат анкетна комисия, като става въпрос за период в който Цветанов не е имал нищо общо с парламента. Няма как да е злоупотребявал с властта си тогава или да я търгувал след като не е имал такава?!? Как е възможно един "бивш" рекетьор да задава въпроси на Министъра на вътрешните работи и да вдига врява до небето, че никой не му обръща внимание?!? Не ми е ясно и защо булшинството от хората застават зад престъпника?!?
отговор Сигнализирай
87
Той
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 10
Цецке мари, къде си паркирала метлата? Защо се срамуваш от превозното си средство?
отговор Сигнализирай
86
до 84
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
нещо грешиш, имотното състояние на Цветанов от както е на власт (под чертавам е във властта) не се е променило. Обвиненията на Янито са за периода, когато е бил ръководител на ГЕРБ, преди изборите.А за трактора грешиш умопомрачително, той е мултимилионер и това се знае публично
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
ИСКАМ АНКЕТНА КОМИСИЯ И ДА РАЗСЛЕДВАТ ВСИЧКИ ДЕПУТАТИ ,ДА ДОКАЗВАТ ИМОТИТЕ СИ ? ИНАЧЕ НЕ Е ЧЕСТНО ЕДИН ДА ОПЕРЕ ПЕШКИРА
отговор Сигнализирай
84
za 84
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
ami ela v Sofia da vidish kyde jivee traktora......ulicata e 4astna. tova ne stava pari a s mnooogo pari
отговор Сигнализирай
83
АСИ
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
КАКВО СА КАЗАЛИ ЗА АЛЕКСЕИ И ФИЛЧЕВ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА?МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ ТУК НЯМАМ БГ ТЕЛЕВИЗИЯ.
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
norm,Защо ти не питаш прокуратурата къде са парите на Трактора които търсиха около 9 месеца ? как стана така че дори за документна измама нищо не се намери ?Аз лично не съм чувал трактора да има палати и почти десет апартамента ... но може и да греша.... друг е въпроса че откакто ЦвЦв е на власт имущественото и фин състояние е, да не кажем друго, в умопомръчаващ възход .....
отговор Сигнализирай
81
Щирлиц от ГДР
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 11
Това правителство и това мнозинство вееч се изчерпаха а и се оказва че са много нечитави а се опитват да се крият зад предишното управление. Толкова арогатнти , безочливи и как да кажа - неумни управляващи не сме имали. Нека помислим какво са завършили и какви са им били професиите ...... този път голям срам за български я народ
отговор Сигнализирай
80
зевзек
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
Така каза жената-мъж.
отговор Сигнализирай
79
za 72
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Безмислено е...... знаем защо
отговор Сигнализирай
Новини