BGONAIR Live

Цачева към Янев: Не ти, аз преценявам за Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
ГЕРБ
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
АМИ ГЕРБ ПАК КОЙ МОЖЕ....САМО ГЕРБ
отговор Сигнализирай
67
ined
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
Да вземат ЦЦ, ЯЯ и ЦЦ да спретнат една тройка и да си изяснят сексуалните си взаимоотношения, а не да занимават хората с това.
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 13
Защо да разследват нещо, което е ясно, че е зле съшит компромат ?! За на направят кефа на един зависим хомосексуалист, който няма даже група? и който е говорител на един сутеньор/рекетьор ?
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 24
САМО ГЕРБ! ТОЧКА !
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
Защо не спрете да се лаете един друг и да помислите конструктивно? В интерес на Държавата е да се свика такава анкетна комисия и да се изясни въпроса. Или да се изчисти името на Цветанов, или да си понесе отговорността! Ако не е крал- да осъди Яне Янев; ако е крал- както цял ГЕРБ застана зад него, така да си ходят всичките! Хипотетично- ако е дръпнал толкова без да е на работа, представете си какво става, когато е на такава позиция! Изводите си правете сами! По- добре да се свика комисия...
отговор Сигнализирай
63
цВИТАНОВ
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
62
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
До 27Затова написах че никога няма да се оправим.Като излезеш някога от Бг ще разбереш,а може и да не разбереш,българина обича да не прави нищо,а да взема шапка с пари,затова сме на тоя хал.В този смисъл си прав,че Франция и Гърция не са цъфнали.И никога няма да цъфнат като нас в Бг.,щото хората там знаят какво искат и как да го постигнат...
отговор Сигнализирай
61
d
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
palen cirk vzemisi kuklite,varni mi kuklite e tova nie gerberskoto pravitelstvo,a onq *** dolen nerazbrali 4e ni6to nestava ot nego
отговор Сигнализирай
60
АКО
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ако беше жив Христо Калчев,щеше да пише романи като Вестници.Можеше да се излъчва филм онлайн.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Не знам, не съм ясновидец. Надявам се да са добри политици, което означава, че трябва да са хора, които НЕ са били управляващи до сега.
отговор Сигнализирай
Новини