IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Първанов да каже защо бърза, зове Командира


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

195
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
196 - Точно така - и Първанов и Костов са популисти, а Бойко хич, ама хич не е популист. Голям смях!
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Костов ако дойде на власт смятайте, че и АЕЦ-а е продал за жълти стинки.
отговор Сигнализирай
193
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
200 - Не им обяснявай! Те мислят, че новите братя от ЕС ги е еня за тях! Нека си останат поне с илюзиите! Поне тях не им отнемай! Това, което си написал малко хора ще го осъзнаят!
отговор Сигнализирай
192
до сините смешници
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
браво гоце едно нещо ми хареса че трябва да се пита народа а черния костов да го духа той не е майката щом ги да де на комунистите фабриките значи е взел нещо от тях и той докара данчо ментата и валяка и мистър 10% но той изпълни планът РАНЪТ на лакомите рептили от запад и те потънаха в свойте дългове и им се вижда края
отговор Сигнализирай
191
баш пандизчия
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Аре стига глупости!Този *** ако некой го вкара у пандизо ,доброволно влизам и сички ще Ви олекне!Нема го трепем ,само ,че го *** щот скоро не съм *** *** комунист!
отговор Сигнализирай
190
ПоП
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
АБЕ ,КОСТОВ НАЛИ ТИ ЗАТВОРИ РЕАКТОРИТЕ,ТА ПЛАЩАМЕ ТОЗИ СКЪП ТОК.Нали ти продаде България за жълти стотинки.Две години мълча като ........много ти се отвори ченето.Нищо не казваш за комисионите ,а за фондацията на женати?Засрамисе!Стига си прави реклама!
отговор Сигнализирай
189
ДЖАБОЛИНИ
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Бърза каквото има за крдене до го украде и да хваща пътя за чужбина бе Костов нали и ти би постъпил така?!
отговор Сигнализирай
188
Дончо
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Подай им го Костов
отговор Сигнализирай
187
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
194Много вестници четеш. Истината за КРЕМИКОВЦИ е доста по-различна.Кремиковската стомана отстъпваше по качество с около 20-30% на британската например (която заедно с шведската са най-качествените в света). Същата кремиковска стомана се продаваше на цени до 2 - 2.5 по-ниски от посочените стомани. Който е умен ще се сети и сам. Който не е - няма шансове да поумнее на зрели години. Казвам ти го само за информация, тъй като вече няма значение. Кремиковци беше унищожен заради ЕС и квотите.
отговор Сигнализирай
186
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
195 - Харесва им да ги лъжат с производителността! Нали трябва да ги държат в подчинение да поддържат ниското самочувствие на българите! И нашите *** се хващат:)
отговор Сигнализирай
Новини