IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Лъчо Иванов много учил! Затова и хонорарът му е голям


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

298
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Велик ***!Поклон!
отговор Сигнализирай
297
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 9
Пълен ***, но пък е най-добрия в ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
296
Кориас
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Той е от така наречените "високо поставени" хора.ПАРАШУТИСТ.Време е да се огледаме и да помислим за кого ще гласуваме
отговор Сигнализирай
295
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Лъчезар Иванов ПРЕЗИДЕНТ ! Ето от такъв президент имаме нужда ! Той е най-достойният ! Ще му се намали заплатата от 3000лв на 300лв ! Той ще си заработва заплатата чрез консултации и ще покаже на българите, че дори и президент е нужно да имаш 2-ра и 3-та работа ! Вицепрезидент Цветан Цветанов ! - Симеон Дянков ще спре парите които държавата дава за президентската институция и тогава Цветан Цветанов ще набира пари от спонсори и доволни от неговата работа хора ! Цв.Цв ще е на процент.
отговор Сигнализирай
294
Матряла алооо
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Много ти крадлив матряла бе Бойко! Управлението на ГЕРБ до този момент:Слаби експерти, Лъжливи Калинки, Силни бизнесмени, прогрес за България - Нулев! Забогатяване на 100-тина човека - Голямо!
отговор Сигнализирай
293
Iwan
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
като се има в предвид, че подобни данни излизат още докато ГЕРБ са на власт, сметаите какво чудо ще настане след година две :)
отговор Сигнализирай
292
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
До 273.Гино, недей да показваш тъпотията си публично! Това е достатъчно ясно след като подържаш ГЕРБ. Няма нужда още и да пишеш "ОРЕДИЛИ" . Правилното е "Уредили". Виж, с "О" се пише "Орезили"!
отговор Сигнализирай
291
Хонорар Консултантов
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Предлагам кандидат президентската двойка на ГЕРБ да бъде Цвъ. Цвъ и Лъчо Мозъка! Толкова са умни и образовани, че няма да имат нужда от съветници! Ще спестят пари на бюджета! Ще приложат всичките си знания и опит в полза на народа! Ще бъдем с най-умните управляващи! Урааа!
отговор Сигнализирай
290
borokaro
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
ето това е проблемът на ББ - кадрите - много са крадливи
отговор Сигнализирай
289
.......288
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Ние плачеме ,но народната любов казва ....ДРУГО !Костов бил баща на карупцията и леко присвоил от хазната само----600милиона доларчета ....?
отговор Сигнализирай
Новини