IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов убеден, че ще види Кадафи пред съда в Хага


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

161
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
160, 3 месеца след откриване на магистрала люлин първите дефекти вече се появиха. ха наздраве.
отговор Сигнализирай
160
Луцифер
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Джером К.Джером написа ,,Празни мисли на един празен човек,,.
отговор Сигнализирай
159
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Какви европейци сме ние и каква ни е ползата от това ? Ще имаме магистрали , ама какво ще караме по тях ? На дедо ми трудовашката количка , дето я гепи по времето на соца от съседния строителен обект ? Или по тях ще бичат *** с Мерцедеси и Бе Ем Ве-та , купени от крадения аламин на Енергото ,менците на баба ми , а ние ще им махаме на стоп , белким ако не спрат , поне да намалят ..............*** ти държавата и сичко у нея !!!
отговор Сигнализирай
158
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Да си чул да се пише за ИПОН, за смъртта на Бай Миле и Георги Стоев.За милионите на Цветелина Бориславова.За политическия чадър над Валентин Златев и варненските ***-аджии.Няма и да чуеш.Защото зад Бойко и ГЕРБ стоят милиардите на ДС, откраднати от същия този български народ.
отговор Сигнализирай
157
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
След членството на България в ЕС, единственият критерий за добро и лошо управление са реалните доходи и стандарт на живот на хората,... на народа. Няма как едно управление да е добро, ако хората живеят ЗЛЕ... И доходите им са мизерни... Няма как народът ни да е европейски без европейски доходи....
отговор Сигнализирай
156
галактика
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
към снимката - Бая врат е направил с тези две ръчички ....
отговор Сигнализирай
155
ПЕЕВСКИ?!?!?!???????
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Преходът свършва с катастрофа на политическото представителство. С министър-председател, който визуално и ментално прилича на Тодор Живков, и депутати, които по нищо не се различават от депутатите в последния комунистически парламент. Разликата е в изразните средства.Но трябва да изпием до дъно чашата на тази катастрофа. Никакви предсрочни избори. Борисов трябва да управлява до края на мандата си, за да стане ясно и на последния ***, че управлението на една страна изисква интелектуален, а не физически труд. Заради избирателите на ГЕРБ управлението на Борисов не бива да бъде прекъсвано от спасителни акции. Корабът трябва да бъде оставен да потъне и цената за избора на този човек трябва да бъде платена докрай. От всички нас. Защото в противен случай ще продължим да робуваме на илюзията, че всеки може да управлява държавата. Дори и една бивша мутра.Гласуването приключи благополучно за правителството. То беше подкрепено от попадналите случайно в парламента депутати от ГЕРБ, от ксенофобите от Атака, от независимите народни представители и дори от депутата от ДПС Делян Пеевски, който не беше УМИШЛЕНО е в залата.
отговор Сигнализирай
154
*)))
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
ВИЖ КОИ ОБЕКТИ ОХРАНЯВА ФИРМАТА НА ПРЕМИЕРА ИПОН:нефтопровода и всички пласментно-снабдителни бази на \"ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ БУРГАС\" АД; \"Големите Български мелници\";завод \"Камбана\";Свободна безмитна зона-гр. Бургас;\"Елхим-Искра\"- гр. Пазарджик;\"Химмаш\"-гр. Хасково; Винзаводите и резиденции на \"Домейн Бойар\";завод за преработка на растителни масла \"Прима М\"-гр. Велико Търново; \"Софарма\";\"Бентонит\";\"Монек Юг\"-гр. Кърджали;\"Трас Инженеринг\"-гр. Кърджали; още \"София БТ\";\"Деспред\";\"Ливел\"; Фирмата охранява специални сгради, като: \"Интерпред Световен Търговски Център\"; спортни сгради и зали-\"София\", \"Фестивална\", \"Универсиада\";спортен комплекс \"Славия-1913\" и други. Обект на охрана са луксозни хотели в:к. к. \"Златни пясъци\";ж. к. \"Слънчев бряг\"
отговор Сигнализирай
153
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
У нас сега управляват престъпни групировки на някогашната комунистическа номенклатура и нейните питомци, които получиха политически монопол тъкмо защото беше притъпено ценностното противопоставяне в името на така лелеяната олигархична безалтернативност.
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Гледа като натровен коч...от див лапад!
отговор Сигнализирай
Новини