IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов убеден, че ще види Кадафи пред съда в Хага


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

131
Червената помия
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Г-н Борисов, гледайте и се учете.Едно време всичкия народ беше готов да стъпи в огъня за Кодофи, но после изтрезня, и само с голи приказки и обещания не можеш го залъга.Гледайте и се учете.И се радвайте , че продажниците преди Вас продсадоха и унищожиха оръжията на България, така че ще е малко трудно след време да видите по CNN пернишки голф с тежка картечница отгоре.Трудно, но не невъзможно.Гледайте, учете се и си мислете за лошия "мариял", а не само за пътностроителните фирми.
отговор Сигнализирай
130
Василев
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
Първата разлика е , че това е международен трибунал за хора ,които са извършвали престъпления срещу човечеството, а Гоцевият съд защитава червените разбойници, които многократно в своята история поставиха интересите на една чужда държава пред тези на България!!!Коя е втората???
отговор Сигнализирай
129
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Да живее САЩ банда от *** и *** Те много бързо ще се разберат с либийците защото същите мелезо-подобни майнуни. САЩ- виж им президента Барака върхово постижение на помиярщината и кръвосмешението.
отговор Сигнализирай
128
Червената помия
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
126, почвай да учиш Китайски докато е време, че май скоро цялата велика Америка ще е само една звездичка на Китайското знаме....
отговор Сигнализирай
127
1947
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 17
Абе *** непоръбени..стига с тези хули върху Бойко..!!!Не сте свикнали на дисциплина...що не се гушнете със Сергейчо...и да си гугукате докато ви паднат кайсиите..Ееееее,бива ,бива заблуден народ,ама чак толкова!!!Съберете се всички и тръгвайте при ПУТИН...за да ви го начука ,за да си седнете на задниците!!НЕЩАСТНИЦИ...ДА ВИ *** МАЙКАТА!!!
отговор Сигнализирай
126
Василев
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Каква е разликата между съда в Хага и Гоцевият съд!!!Открийте 10 разлики!!!
отговор Сигнализирай
125
САЩ и ГЕРБ!
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 15
Да живее САЩ и Американското правителство! Благодарение на САЩ света съществува! САЩ съдържа в себе си цялата история и потенциал на човечеството!Най-великата Държава в Света - Империята наречена САЩ. Скооро светът ще се обедини и ще стане една голяма световна Америка! Тези които наричат американците *** погледнете се каква безмозъчна и долнопробна балканско-ориенталска *** сте! Всички антимерикански *** ще бъдат отстранени от управлението на държавата!ЗАПОМНЕТЕ ЧЕ ОТСЕГА НАТАТЪК БЪЛГАРИЯ СКЪСВА ВСЯКАКВИ ОТНОШЕНИЯ С *** РУСИЯ И ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕ СЪС САЩ! Крайно време е България да изгради ракетен щит срещу Русия! Всички руски паметници в България трябва да бъдат унищожени!Крайно време е територията и природните богатства на тези гнусни руски *** и *** да бъде дадена на САЩ!Няма нищо по-гнусно от антиамериканските долнопробни и миризливи и *** *** в България! Само с повече американска култура и музика може да се превъзпита това безмозъчно балканско племе, което не е дало нищо на света!Купувайте си американски стоки (компютри, телефони.) и спонсорирайте и рекламирайте американската икономика!ЕДИНСТВЕНОТО СПАСЕНИЕ ЗА СВЕТА Е САЩ!
отговор Сигнализирай
124
Василев
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Що ще започваме да съдим комуните нека започнем с Бойчо.
отговор Сигнализирай
123
Василев
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Кога ще видя пред съда червените кредитни милионери???Кагда???Май никагда!!!
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Уорлик до Бойко: Помагай, брато, че Кадафи ме е хванал за т-щ-ците и здраво стиска! Аз пък си мислех, че го държа за шлифера. Та му викам предай се, а той не ще! Айде викай и ти, за какво ти плащам?!Загазихме! Спецчастите на САЩ и другата *** от НАТО постигнаха първоначален успех. Целта им, да убият Кадафи, не сполучи и тук става лошо. Десантът е малоброен за голям град, като Триполи. Армията на Кадафи е няколко пъти по-многобройна. Сега НАТО вече не може да използва самолети, поради опасност да удари своите. Тактиката на Чуйков в Сталинград приближава червеноармейците до германските окопи и авиацията е обезвредена. Оттук изходът е нови и нови спецчасти и последваща окупация на Либия. И ново затъване в блатото, след Ирак и Афганистан. При предстоящ фалит на САЩ и прочие демократи.
отговор Сигнализирай
Новини