IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Дянков и ГЕРБ ще ни струват 6 млрд. лв, изчисли Орешарски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
kiki
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
милиони милиарди.... някоя *** овца от днес пак бърка порядъци
отговор Сигнализирай
12
SSS
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 19
Тоя иКОНОМИСТ не трябва да се допуска до нищо за управление различно от лафка за банички, защото е толкова компетентен колкото Сашко Томов във футбола. Пълен профан но това - няма нищо по-лошо от овластената посредственост - не знам само как може студентите му все още да не са се преместили в друга специалност..... а Бобов дол ли Дупница ли където е роден да оградят покрайнините с бодлива тел друго такова "синьо-червено" недоразумение да не излиза от там
отговор Сигнализирай
11
АНОНИМЕН
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 19
НАГЪЛ ЛЪЖЕЦ.
отговор Сигнализирай
10
Бърбо Збърдов
преди 13 години
Харесвам 34 Не харесвам 13
До 6.анонименД-р Орешарски е преподавател в УНСС.Той е не само един бивш министър ,но е един малкото уважавани икономисти и имащи авторитет извън EU.Ако ти си по-добър,нямаше да си анонимен.Не пиши глупости когато не разбираш нещо.Имаш опцията да кандидатстваш за съветник на нашия премиер.Дано той докато обикаля о/о кръстовищата те забележи./Вече имаме практика./
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 22
Ако бяхме обесили комунистите преди 20год. сега нямаше да ни се подиграват в очите...А сега целия народ е пред дилема: Пак е време за бесене....въпроса е преди или след Коледа?!?!?
отговор Сигнализирай
8
стоян петров
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 11
Не човек, а желязо.
отговор Сигнализирай
7
До 4
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 12
Прав си,от набедените комунисти от ТИКВЕНАТА партия!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 17
Много е жалко как този човек си съсипва авторитета. Когато предаваше власта пред всички каза " Има 550 милиона бюджетен дефицит." Оставя празна хазна и милиони неплатени сметки. Хората не са ***. И сега взел да прави сметки.
отговор Сигнализирай
5
лупи
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 26
Странно е,че "великия" икономист Орешарски използва думата рецесия, а отчита,че държавата ще има ръст. Трябва да се забрани на провалили се министри да говорят и да се показват пред хората поне 10 години.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 32
По-нагъл от комуниста няма !!!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини