BGONAIR Live

Тръгваме по опасен път, но повече не можем да чакаме!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

108
112
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Правителството на Плевнелиев: Б отбора на ГЕРБ." Преоблякал се Илия все в тия"
отговор Сигнализирай
107
Досаден
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Европеиските стандарти за акцизи , данъци и Фиск са им в празните кратуни на управляващите.Като ученички ИЗПИСВАТ Буквичките за да се харесат на Даскалите от европа и ЗАБРАВЯТ ЗА СМИСЪЛА НА УПРАЖНЕНИЕТО ...1.Едно Пате за да го ускубеш,ПЪРВО ТРЯБВА ДА ГО НАХРАНИШ2.Магарето почне ли да яде камъни-Умира.
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До 123 ами като гледам нито едно управляващо правителство не е водило социална и лява политика, както и искат да се наричат политикат им за 24 години е била към олигархията насочена .
отговор Сигнализирай
105
РХ
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
КОМЕНТАРИТЕ МИ ИЗЧЕЗВАТСЛЕДОВАТЕЛНО ТР ДА ИЗЧЕЗВАМ И АЗ НАЛИВ РБ НЯМА ДЕМОКРАЦИЯ ОЩЕ СЛЕД КАТО ТИ ИЗТРИВАТ ПИСАНИЯТА ВПОДКРЕПА НА СОЦИАЛИЗМАБЛАГОДАРЯ ВИ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ БОРБАТАНИЕ СМЕ НА ВСЕКИ КИЛОМЕТЪР
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Как се е ухилил нашия :) ,все едно сме Канада :)
отговор Сигнализирай
103
Жана Дарк
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Тези смешници от последните 23 години трябва да се избият,до крак.
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
За боковите магистрали ли пак става дума?
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Добре че са ***, че да вдигат прираста на населението иначе ако не бяха те раждаемоста щеше да е много отрицателна .Българите явно не са готови за такъв живот, нямат място на този свят, само *** се адаптират .Странно защо най демократичната държава Франция ги изгони ?Накрая ще останат само *** в България, но и те са хора защо да нямат държава !
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
На президента ще го води Еврейски компас по опасния път!
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Какъв опасен път за какво говори този? За какво се мъчихме 23 години да идва отново опасен път. Много лош късмет. А президента преди години се е издържал с хороскопи явно и числата и звездите са ни обърнали гръб.
отговор Сигнализирай
Новини