BGONAIR Live

Тръгваме по опасен път, но повече не можем да чакаме!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
този е надрънкал пълни простотии......и как се е озъбил само....иде ми да фрасна един на монитора...
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 31 Не харесвам 6
ГЕРБ Е ЧУМА РАЗБЕРЕТЕ И 3 КОАЛИЦИЯ БЕШЕ КРАДЛИВА НО ТЕЗИ СА С КЛАСИ НАД ТЯХ
отговор Сигнализирай
16
Театро
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Тържествено издаване на власт при такава ситуация? Едните доволни другите щастливи. Народа се чудим-какво става?
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
toia se podigra s balgarskia narod
отговор Сигнализирай
14
до14
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
не е само ***, има хотели и заводи, които се отчитат на инкасатора
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
ХОРАТА СЕ ПАЛЯТ И БЕСЯТ ЗАРАДИ УПРАВЛЕНИЕТО НА ГЕРБ А НА ТЯХ НЕ ИМ ПУКА ИЗНИЗАХА СЕ ПО ТЕРЛИЦИ НЯМА СПАСЕНИЕ ОСВЕН БУНТ СТАЧКИ РЕВОЛЮЦИЯ МИТИНГИ НАТИСК ИЛИ ИЛИ.............
отговор Сигнализирай
12
мдаааа
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
Успеха на БГ минава през изгонването на Плевнелиев и правителството ГЕРБ2 което си подредиха ГЕРБ чрез протежето им Росенчо.
отговор Сигнализирай
11
рх
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Значи ако "Руските енергийни проекти" са изгодни само за Русия, какво да кажем за МАРИЦИТЕ и Американските интереси в тях! Нима Мариците неубиват живота наоколо с олово във въздуха и оттам в организмите на всичко живо. А какви са им договорите с РБ и не са ли САЩ тези които забраняват добиването на ток чрез изгаряне на въглища в тяхната си страна!?! Но в 3тия свят РБ може всичко ако са "наши компаний"Вижте всяка държава гледа интереса на гражданите си ярез своите компании.. само РБ не го прави
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Когато се самозапали майстор-зидар масон,тогава ще повярвам,че кризата е за всички!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 4
долу герберския паоячо !
отговор Сигнализирай
Новини