BGONAIR Live

Тръгваме по опасен път, но повече не можем да чакаме!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

228
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Хора събудете се!!!!Вижте му усмивката!!!!!
отговор Сигнализирай
227
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Народът трябва да вземе властта, а съдът да почне да бачка денонощно, и пред всеки съд да бъде поставена гилотина.
отговор Сигнализирай
226
академика
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До политолог 276Да бе,а ти вервай на тоз *** Чърчил кво те лъже!гласът на неграмотника с кебабчето, да определя кой да ме води!А ти вервай,вервай докъто стигнеш, сантрапо/сандък-трап-поп/!
отговор Сигнализирай
225
до 265
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Точно така,даваха по Скат,обади се един инженер,работеш във Франция.Българи се срещнали с М.Райков в посолството.Задавали му въпроси ,как ще се справи със стачките.Той им казал,че улицата не можела да казва какво ще стане и да решава.Човека беше много възмутен.Показаха една снимка от преди ,Плевнелиев в компанията на М.Райков във Франция,запознава го и с други посланици,това преди да стане президент.
отговор Сигнализирай
224
us
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 14
Браво на Президента. Каза на пияните *** да си седят на ***, държим път с ес и нато и никви отстъпки за лумпенизираните улични плъхове. Президент и премиер русофоби - мечта....
отговор Сигнализирай
223
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Човекът самозапалил се днес е бил майстор-ковач. Преди две години инспектори за затворили работлницата му след сигнал на бивше ченге.
отговор Сигнализирай
222
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До 268Това е вярно, естествено, че има американски интереси. Въобще, интереси всякакви. Затова българите трябва сами да си работим за бъдещето. Стига вече някой ни е казвал как да се оправим. А интересите - винаги ще ги има, важното е да ги реализираме, когато това е добре за страната ни. Но България принадлежи в Европа, и то честно и достойно.
отговор Сигнализирай
221
Мамантос
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
***, дано следващия път да не ви се размине! *** долни!!
отговор Сигнализирай
220
до 264
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Това казаха и по една медия,че всички правителства до тук са се ръководели от САЩ.Дори говори един посланик,който е бил в Германия.Те също не се намесвали в България,защото била обърната към САЩ.САЩ имали интереси заради Мариците и американските бази-4 на брой.Добро не ни чака.Виж филма"Аерозолни престъпления"Те са факт ,тук в България.Все по рядко ще виждаме синьо небе,в резултат на калпава политика.
отговор Сигнализирай
219
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
само български ултранационалисти могат да управляват българската расова държава
отговор Сигнализирай
Новини