BGONAIR Live

За вота 2 в 1: Няма драма с печатането на бюлетините


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анчо Шукри
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Абе няма к'во да се троши пара за тез булетини щото наште така и така немогът даги четът. Да ги печатат попълнени и там да са разбират с търговците на гласове от кой вид да им давът.
отговор Сигнализирай
Новини