BGONAIR Live

Без Слави Трифонов в битката за президент


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

123
св.св.Маркс и Енгелс
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Мъка мъкаааа. Първо Бареков се отказа от политиката , а сега и Слави не ще да става президент...Ох нямат ли край страданията на народа български...???
отговор Сигнализирай
122
Смешници
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Най-сетне ще си имаме партия на чалгарите.. честито !!! С Бареков не успяха да заблудят хората , но с Дългия *** ще се зарибят доста повече и то безплатно...по-*** и заблудена нация няма...
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Управляващите мутри спряха референдума на Слави и на Марешки.Това шубето е голям страх. Ще ги изритат от голямото лапане.
отговор Сигнализирай
120
Неззависим Българин
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 14
Стига пристрастни към партиите люде са опювали Трифонов .Страх ви е от него вижда се в очите ви и в това което пишете .Нормално е когато по-умен човек имате за съперник , слабия гледа да да го опюе защото друго неможе да направи .
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 27 Не харесвам 13
Тоя ли? Със сериозният ,,сурат'' където цял живот мисли за пари.Тоя където прецака всичките си приятели и състуденти,от лакомия,завист и душевно вродени комплекси за малоценност.Тоя кога хване пушка да си защити родината,елате и ми се обадете.Това е Слави,,Царят На Празните Приказки''.Човекът без никакви политически виждания,човекът без лично мнение,човекът без характер.Просто поредният измислен герой,от измислената ни комунистическа демокрация.
отговор Сигнализирай
118
господин
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
осетил се е учиндолския тарикат че ако се яви на избори и ако не го изберат ще стане за *** пред феновете си, и може даго пръждосат и от чалгата -и нема да има бел хлеб за ядене, а ще гризка мухлясъл комат в учиндол
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 12
До АнонименЧакам с нетърпение Слави да учреди партия. Най-после да има за кого да гласувам.партията на пeдалите и чалгарите :)
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
До АнонименСлави е изключително талантлив бизнесмен ...тц, Слави е изключително *** чалгар. От най-гнусните.
отговор Сигнализирай
115
... продължение
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
... защото видите ли, другари сценаристи, ... когато Ботев или Левски са умирали за България едва ли са мислили за лично обогатяване, комерсиален успех и печалба. Разбира се не е необходимо аз да гласувам за Слави, за Слави гласува пазара. Но пазара гласува и за Преслава, Галена и Милко Калайджиев ... Искате ли да видите някой от тях начело на държавата ? ...
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 8
Криво разбраната демокрация при Слави донесе накрая простотия.С годините на преден план лънаха надменността и безразличието на селтака.А започна много силнои обещаващо чудя се в кой точно момент на нормалните хора и стана безинтересен.
отговор Сигнализирай
Новини