IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Румъния зове за общ флот срещу Русия. Борисов: Не ми трябва война


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Браво г-н Борисов . Доказа , че е истински Българин и добър държавник . Просто случихме на Премиер , който мисли и работи за народа . Няма как да не гласуваме за него .
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 30 Не харесвам 8
С Турция в един отбор срещу Русия,ха,ха,ха,срам!!!
отговор Сигнализирай
29
Берлин
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 24
Ако не бяхме в ЕС и НАТО, отдавна да сме анексирани. А че шофьорът на бай Тошо е съветска пoдлога, дори и за децата е ясно. Повишил тон, чак фалцет докарал, в ужаса, че от Масква ще му дадат задвратници.
отговор Сигнализирай
28
...
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Този за сефте да каже нещо разумно и да не е клекнал пред онези
отговор Сигнализирай
27
tuti-fruti
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
То на България само война и липсва!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Тоя им е най свестния къдър, сега да видим Лиляна Талпата или Румяна Бъчвата ще ни натресат.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Стягайте се, братя, трябва да неутрализираме Русия, току виж утре ни окупирала. Заплахата е толкова голяма, че няма накъде повече. Предлагам и населението да се организира с доброволни отряди, да се раздаде оръжие, бомби и да се възстановят старите бомбоубежища. По черноморието да се въведе военно положение и да се построят амбразури.
отговор Сигнализирай
24
26
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 20
в националния исторически музей има 6 пленени руски бойни знамена.нашите предци са ги били когато русите са дошли да окупират добруджа през 1915-17.ти не си никакъв Българин
отговор Сигнализирай
23
.
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
вашингтонски чиновник ама от най - калпавите
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
Доколкото сме парламентарна държава,, нека КС се сезира и преразгледа изказванията на г-н Плевел или над Плевела има политически чадър.
отговор Сигнализирай
Новини