IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Костов с предупреждение: ЕС е заплашен от ефекта на доминото!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

142
Костов от
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
15 години е Господин Никой в българската политика, но щом си отвори устата и червени *** настръхват
отговор Сигнализирай
141
Дидо
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
до 164- Костов не просто е като чавдарче в сравнение с ГЕРБ, а в сравнение дори с ЗЕЛЯН ДОБРЕВ! Другите сравнения са като от различни Галактики.
отговор Сигнализирай
140
Риана
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Аве ДСБ да не са се цепнали отново. Гледам Медияпул няма нищо за интервюто на Иван Костов. Що ли? БОЙКОтират ли го или просто са се продали?!
отговор Сигнализирай
139
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До БиБи 158Смешнико, ти като какъв се изказа???Ичсперст-люписемковец, нали!!Бюджета на EC e 158 милиарда!!Тези виртуални 8 милиарда дефицит ще бъдат абсорбирани по един или друг начин.И това е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ.Второ, ЕК не бие отбой а Абглия бие "отбой" ама е къъъсно.Искат да се връщат в EC ама НЯМАааа!!А каталунската тема ще отшуми като ланският сняг.П.П. Много си глупав за да коментираш подобни теми!!
отговор Сигнализирай
138
политик
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
Костов е държавник, за разлика от следващите го в политиката. Срещу него да тичат не могат го стигна. Факт.
отговор Сигнализирай
137
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
До 153Тази приватизация я направи Виденов 1996 год. Аман от лаици.
отговор Сигнализирай
136
Както винаги,
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 13
Иван Костов казва истини.Ако беше останал премиер, щяхме да бъдем поне на нивото на Испания, задминали Гърция.Но комунистите ( БСПстолетница) искаха руските схеми да победят.Сега виждате много добре с хибридните игри и номерата на на видните жени от БСП.
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Костов е малко бандитче в сравнение с Боко.
отговор Сигнализирай
134
До 152
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Някое хотелче не останали на Златните пясъци.
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Костов е умен и висока класа, но е слаб човек и страхлив. Да бъдеш умен е природна дарба. Останалото зависи от човека.
отговор Сигнализирай
Новини