IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Хем си в болнични, хем си в чужбина... и това се знае


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Я гледай....
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Ако си в Турция значи наистина си много болен.Там е най добрата болница в Европа.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
При частника тия номера не минават,но на дуржавната работа е манджа с грозде.Почти всеки кръшка безогледно.
отговор Сигнализирай
22
М, да ...
преди 7 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
До риторичноКолеги които взимат болничен без основотелна /бда са реално/ за да са в чужбина или някъде на почивка, да не си изпуснат работата всъщност натоварват с работа колегите си най-вече! Остави работодателите,щот е по изгодно с по малък брой персонал но понатоварени да работят работодателите!
отговор Сигнализирай
21
риторично
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
До АнонименИ ще впрегнат сили и софтуер да ПРОСЛЕДЯВАТ кой къде е по време на болничен?! Дебнене, следене, проследяване?! Ми те убийците не проследяват, ти за проследяване на болен пишеш! До там ли я докарахте? Това е най- големият проблем на държавата?! Всичко друго е уредено.
отговор Сигнализирай
20
Спящ народ
преди 7 години
Харесвам 36 Не харесвам 3
Тези лешояди пак си взимат решения с ощетяване на работника разбира се, а народа спи ли спи ...
отговор Сигнализирай
19
риторично
преди 7 години
Харесвам 35 Не харесвам 3
Нещата не вървят на добре.Работниците ще бъдат оставени без никакви права, без социални придобивки, без нищо.Ще умираме от преумора и изтощение на работа, без обезщетение, без заплащане и ще бъдем изритвани на улицата, защото сме болни или инвалиди и няма към кого да се обърнем, за да защити правата ни. Всички институции обслужват интереса на работодателите.Къде са синдикатите?! Те пеят в хор с другите.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Въпрос на софтуер и организация в държавата е да се засечат тези които са били в чужбина докато са в болнични с нашите пари ! !
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Абе целта е да угодят на работодателите да плащат по малко другото пак ще си е практиката
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
Леле, горките работодатели, обеднели милите, зависят единствено от кирливите болнични на работниците. Да почна направо аз да им плащам, затова че работя при тях, не виждам друго решение.
отговор Сигнализирай
15
лошо
преди 7 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
У нас заради една шепа тарикати и измамници пак ще страдат хората който действително имат нужда от болничен,както ще стане с телк комисиите.....
отговор Сигнализирай
Новини