BGONAIR Live

Симеонов: Премиерът ме саботира! Борисов: Стабилни сме


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
ИМПЕРИАЛИСТ
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Втори кабинков лифт не е потребен. Проблемите на Пирин и Банско ще се решат с оформянето на теснолинейката в Разложка долина като ЖП пръстен и се свържат селищата: Белица, Якоруда, Разлог, Банско, Добринище.... и т. н. Влакчетата по "Пръстена" да бъдат луксозни, с отопление и най-важно -на често. При лошо време е неземно удоволствие за скиора, да разпусне в минералната баня на Добринище, а и други минерални извори има в долината които могат да се използват. СЪЩЕВРЕМЕННО ЩЕ СЕ ПОЛЗВАТ ОТ СКИОРИТЕ И СЪСЕДНИТЕ СКИ ЗОНИ, КОЕТО ЩЕ ПРЕМАХНЕ СТРУПВАНЕТО ПО ПИСТИТЕ НА ВРЪХ ТОДОРКА.
отговор Сигнализирай
6
Валери Винкела
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Абе саботира ме, ама поне докато не изхарча милионите за оградата, не мърдам от коалицията!
отговор Сигнализирай
5
Иванчо
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Борисов постъпи добре! Нора, Нено, Цеко, ... ще духат за сега, но няма да се откажат, защото има гювеч!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
СИМЕОНОВ Е СКРИЛ ПО-ГОЛЯМАТА ЧАСТ ОТ КОРУПЦИОННАТА ВНОСКА ОТ БОРПИСОВ, НЕ ИГРАЕ ЧЕСТНО.
отговор Сигнализирай
3
ники
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Валката е обещавал разни неща на разни хора и сега Боко му мъти водата.
отговор Сигнализирай
2
Burzum
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Отиде европредседателството...а дали тия чапкъни не искат да се самосвалят за да не берат срама от провала и некадърността си....
отговор Сигнализирай
1
Кутев
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 12
Ето! Случи се! Случи се! Скараха се!Давайте сега хибриди мои юначни! Давайте, ваш ред е! Забийте последния пирон в ковчега!В управляващата коалиция се скараха! Почти успяхме! Още малко, съвсем малко, последен натиск и скоро пак ще сме на власт и ще заредим хладилника в тролската стая с цял тон херинга!
отговор Сигнализирай
Новини