IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ДСБ отказва да говори в НДК


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
tesi
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Знам само едно,че трябва да се гласува и то не само ей така, а умно!Доган и кликата му ще загробят България,нищо против честните и трудолюбеве български турци,но категорично съм против мчързеливите и крадливи ***!Затова проблема с раждаемостта при тях трябва да се регулира на държавно ниво!Раздават се помощи наляво и надясно и *** само се котят като зайци и живеят около всичките ни големи градове и бъдещите кметове не трябва да се правят че не ги виждат а да решават проблема още от първият ден.Който е дошъл от провинцията да си ходи в родното място,а не кметовете да се чудят какво да ги правят.Аз 17 години гласувах в нашият град само за СДС,но последния кмет не направи абсолютно нищо по проблемите на нашият квартал-бездомните кучета и тежкотоварните камиони и затова гласувах за ГЕРБ!И наистина не съм сбъркал.
отговор Сигнализирай
10

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ванчо знае много добре какво го очаква - отново ще го питат за оставката му и той няма да има какво да обяснява!ГЕРБ отказаха да говорят и на изборите за ЕВРО-Парламент, и са прави, не могат туку-така да подредят до себе си и PR-ите да говорят вместо тях!
отговор Сигнализирай
9
Жоро Фитила
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
То,там е проблема - няма Белене! Поне Петър Младенов да беше пуснал танковете! "Има ли бивш комунист? Няма! Има ли бивш СеДеСар? Има!!!"
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Глупоста на българина е виновна за хала му.Той така и не развра за 17 години за кого трябва да гласува.Костов е единствения политик, който може и знае как се управлява. Помнете управлениуето Луканов, Виденов, царя, тройната мафия и мечтайте за управлението на Костов.
отговор Сигнализирай
7
?
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако не беше Костов, вече сигурно да имаше пак Белене... хиляди убити и милиони животи объркани, а може бии някоя гръмната църква.
отговор Сигнализирай
6
Просветен
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Костов направи така, че сега да сме нормална държава, а не като Беларус или Украйна да се мъчим да влезем в ЕС. Той бил крал - ам ако знаете колко открадна царя, а пък ако знаете после 3-ната ламя колко завлече. Ама не знаете, защото не работите в контролните органи като мен :)
отговор Сигнализирай
5
emigrant ot kostovsk
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
TOI IMA ZASLUGATA ,ZAEDNO SAS SEGASHNATA,,SVETA TROICA" DA SME NA TOVA DEREDZE !PSEVDO SOSIALIST! PSE !
отговор Сигнализирай
4

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
toi otkradna ziala balgaria, kak ne go spam
отговор Сигнализирай
3
Spiro
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"toq pa cirkadjiq"Същия този циркаджия спаси теб и родителите ти от гладна смърт само преди няколко години. Ама ти сигурно си си играел още с камиончета (или кукли) по онова време и нямаш спомени ...
отговор Сигнализирай
2

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
какво ли ще имат и да кажат
отговор Сигнализирай
Новини