IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Предстоели ужасни месеци и години, ГЕРБ остава на власт


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

188
Уникален простак
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Ти си затвора.12 години унищожаваш България.
отговор Сигнализирай
187
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Тиквуне къде са автобусите с "привърженици"
отговор Сигнализирай
186
моч
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Ако идват тежки времена 1000000 пъти предпочитам ББ и ГЕРБ със всичките им слабости и недостатъци ( в дадени случаи 100% прос то тии )пре катастрофата , която е неизбежна дори и в добри времена при управление на болшевиките , а в случая наличието на субекта Радефф гарантира че катастрофата ще е с апокалиптични мащаби.Смяна на ГЕРБ само след отстраняване на руския парашутист и гарантирано отстояване на християнските , домакратични и европейски морал и ценности !!!
отговор Сигнализирай
185
Време за промяна
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
Бойко, изпразвай си чекмеджето и заминавай за Барселона докато още имаш време.
отговор Сигнализирай
184
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Жалък комедиант!
отговор Сигнализирай
183
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Абе Пеевски и доганя му го набиха дебел и четвъртит използвайки Гешев, право от зад. Използваха го да вземат ТЕЦ Варна, разпространението по пощите и куп държавни поръчки. Сега, след като Европа спира финасирането и хазната е оглозгана поради поради пандемията вече е излишен.
отговор Сигнализирай
182
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
да го изметем мухобойко на бунището
отговор Сигнализирай
181
Реалист
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
До 200. А ти кой си и какъв си та го знаеш това? Ние да не сме слепи да видим, че ВСИЧКИТЕ олигарси се оказаха червени? Като бяха на власт БСП през2013-2014 защо не го подгониха черепа, а?
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
179
коко
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
какво направиха строят магистрали после ги кърпят,строят с евро пари палати уж за торизъм и ги крад.ът.Днес видяхте във какви палати на държавни пари живеят тези омба..шии,крадци не обепокоявани ни от правителство ни от прокуратура.За толкова год.няма закон да задължат фирмите да плащат заплати не под масата.с това под масата не се събират данъци и не се събират пари за болничната каса,А тои говори че е направил много .Бойко не знам какви съветници имаш сигурно с купени дипломи.
отговор Сигнализирай
Новини