IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

НС реши: Отпада забраната за внос на пшеница от Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

233
2007
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
Вижте, не аз съм измислил пазарната икономика!Ако зърното на нашите зърнари е качествено и на добра цена, ако ще да разрешат внос от Луната, пак ще си го продадат!Проблема е, че нашите садят нискокачествена пшеница от която добива е голям, но за нищо не става!За това ги е страх!Неслучайно в Гърция един хляб 800 грама струва 1,5 евро, обаче няма нищо общо като качество и вкус с товя, което ядем ние тук!
отговор Сигнализирай
232
Жиката
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
На ход са земеделските мижитурки.
отговор Сигнализирай
231
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
До 2007---не знаеш ли че ЕфТИНОТО , не е качествено и не е здравословно . Само до носът си ли гледаш , а поогледай се малко по-далече !
отговор Сигнализирай
230
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 5
До 1986... Копейките ще изместят ПП-ДБ от 2-рото място ..А вие си плямпайте !
отговор Сигнализирай
229
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
СЛЕД 100 ДНИ УПРАВЛЕНИЕ НА пп-дб ,..... МИНУС 6-8% .
отговор Сигнализирай
228
безглутеновият
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
всичко разрешава, други ще се тровят!
отговор Сигнализирай
227
1986
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 11
На копейките им е увреден мазъка още от Чернобил, да не се оплакват, че е от украинското жито :)
отговор Сигнализирай
226
Унгария, Полша
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 12
Забраната за украинско зърно остава само в Унгария (които са руски пионки) и Полша. В България ЧИСТАТА печалба на зърнарните нарастна от 1.5 милиарда до 2.3 милиарда - точно заради липсата на конкуренция от Украйна.
отговор Сигнализирай
225
Какъв е проблема?
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 2
Сутринта, по БТВ зърнопроизводител заяви, че себестойността му на 1 тон е 156 лв., а се продава за 700 лв., което донякъде е обяснение защо протестират! Защото ще имнамалее печалбата, която в момента е четворна и се плаща от всички българи!
отговор Сигнализирай
224
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 7
Да ви са сладки украинските ГМО и пестициди.Нашето зърно ще продадем в Европа а ние ще ядем украинските б.о.к.лу.***
отговор Сигнализирай
Новини