IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Плевнелиев: Изборът на балотажа в София е между Силициевата долина и „Мини Марица”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

120
СИНЪТ НА ПУТИН :
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
АЗ НЕ НОСЯ ОТГОВОРНОСТ ЗА ДЕЯНИЯТА НА БАЩА МИ. ЗАТОВА ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МЕН-ДА СТАНА КМЕТ НА КИЕВ....
отговор Сигнализирай
119
Така
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
ОСТАВКА!Бандити, колко избора откраднахте с машини?
отговор Сигнализирай
118
Така
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Оставка на това калпаво, крадливо комунстическо правителство!
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Мариците все пак хранят сума ти български семейства, произвеждат ток и плащат данъци в България. А Сицилиевата долина с какво допринася пряко за нас? Не сме видели голяма прокопсия от ай ти сектора у нас.
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
За силициевата долина не съм чувал. Не е в България. Мини марица са в България. Дават работа, давали са работа на много български семейства. Поколения са израснали благодарение на тях. Захранвали са с електричество много български домове. И ще продължат да го правят.
отговор Сигнализирай
115
Гербер
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
***.пости, плевньо. Правителството няма да падне, но за наследника на ДС няма да гласуваме.
отговор Сигнализирай
114
До 118
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Къде са му нивата на този, той дори няма завършен един престижен университет. Е, ти ме разсмя
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ей тоя бил много важен за Българският народ, че непрекъснато го показвате.. Народът ще го реши ти да не се обаждаш..
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Чехъла да каже колко българи ограби 90те в Германия като лъжеше хората да му работят и после изчезваше без да им плати нищо. Дела имаше за измама от нашенци срещу тоя "цизнесмен" А после пък тиквата го направи президент, мошеници
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 13
Без да ме интересува мнението на ***,ще гласувам за Васил Терзиев,защото е няколко нива над ромското Ванче,което боботи дразнещо,типичен говор за нейния етнос,а явно ПР-ите и не са обърнали внимание на това.Представям си всеки ден да слушам тоя глас,груб,напорист и дразнещ.Май ще трябва да спирам звука на телевизора.
отговор Сигнализирай
Новини