BGONAIR Live

9% ножица между ГЕРБ и БСП, Борисов - най-обичан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

65
dolu bsp
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
stiga evreiskoruskoto robstvo nie sme balgari iskame balgari da ni upravliavat
отговор Сигнализирай
64
cv
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Те много тарикати не вярваха, че Обама ще спечели но сега "духат супата"...27.3+8.2 = 35.5% е по-голямо от 18.1+8.9 = 27.0%При праг от 3% това е = на МНОЗИНСТВО И ПРАВИТЕЛСТВО НА ГЕРБ И АТАКА....ДА НИ Е ЧЕСТИТО!!!
отговор Сигнализирай
63
Мислещ избирател
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
С тази скапана опозиция и с тези олигофренни водачи като пожарникар и луд, БСП на власт до 2030 г. Ядец !?
отговор Сигнализирай
62
НА ИЗБОРИТЕ ЩТЕ ВИДИ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
61

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ако това е наистина положението по добре бягайте от тази държава...
отговор Сигнализирай
60
Студент
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
31, мой човек, само да ти кажа нещо.На 19 години съм, никога не съм бил червен и по всяка вероятност никога няма да стана.В гроба влизам, но не и в тъмната стаичка с червена бюлетина.Въпросната сентенцийка може да е важала преди 100 години, обаче сега- не.Който гласува за БСП, независимо на колко години, е *** полуграмотен, а в някои случаи и напълно неграмотен ***.Най-искрено пожелавам на всички, възнамеряващи да гласуват за БСП да не доживеят до парламентарните избори.И преди някой болен червен мозък в пенсионна възраст да ме пита в ред ли съм и да почне да ми разправя как градил социализъм, веднага ви казвам, че нямам никакво намерение да се извинявам.Смърт на комунизма!България над всичко!
отговор Сигнализирай
59

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
изборите ще бъдат фалшифицирани,не го мислетедори няма смисъл да гласувате,защото те ще гласуват вместо васвие давате 1 глас,те дават 1000 нагласени,няма шанскакво стана на миналите избори?нали имаше стотици нарушения,фалшиви списъци?какво стана?анулираха ли нещо?
отговор Сигнализирай
58

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
това изследване заблуждава и манипулира - непрекъснатото твърдение, че дадени партии влизат а други не, кара хората подсъзнателно да се насочват към непрекъснато повтарящите се данни относно това и да вярват , че наистина тези които не минават бариерата ( според НЦиом и други манипулатори ) наистина са под критичната точка . Така , че не се поддавайте на тези мозъчни промивки !!!!!!!
отговор Сигнализирай
57
Georgi Georgiev
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Сборът на процентите е 70.4, дали другите 29.6% са развърляни в малки партии или просто е трябвало да се напише някаква статия. Малко се замисляйте втрху това, което пишете
отговор Сигнализирай
56

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Величието на партията на убийците и крадците. Какво величие може да има в БКП и БСП? Тази партия е била забранена през 20-те години на миналия век. БКП/БСП сее омраза и застрашава етническия мир. Това е партията на злото и на корупцията.
отговор Сигнализирай
Новини