BGONAIR Live

9% ножица между ГЕРБ и БСП, Борисов - най-обичан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
роро
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Величието на партиите и на политиците се състои не в това никога да не падат, а да станат всеки път, след като са паднали. В това отношение БСП няма конкуренция. Дори след много тежки удари тя възкръсва по - силна. Докато я вижте какво стана със СДС - тата. 8 години в опозиция, без помийка в коритцето, и сега са фира. Така че дори и да не е водеща партия в следващото управление, дори и в опозиция да е, Социалистическата партия пак ще надживее всички. Това поне е емперично доказано.
отговор Сигнализирай
54
111
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не са само проекти - работи се за осъществяването им... Ще видиш... :))
отговор Сигнализирай
53

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мисля че сме свидетели на последния валс на партийната пaчавра БСП.
отговор Сигнализирай
52
aha
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
доколкото си спомням, ссд и стефан софиянски вчера май заявиха, че ще влизат в сдс; бнс намаля; а от 2.11 вмро е в коалиция с лидер и бзнс. как днес, на 5 ноември, след като вече новите промени са факт, все още се говори само за вмро и процентът на сдс е толкова нисък (не съм им привърженик, просто разглеждам фактите).освен ако....това поръчано иследване не е направено преди 2 месеца сред 'свои' хора и по стара българска традиция не са позакъснели да споделят своите гениални съждения.да не говорим че преди месец имаше избори май в сандански или петрив - там пък съвсем други партии спечелиха - едните май бяха на яни янев, другите бяха на комунистите; и то спечелиха по 15-30% всяка партия...
отговор Сигнализирай
51

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Споко бе, БСП пак ще спечели изборите, дори и гербаджиите да вземат най-много гласове
отговор Сигнализирай
50

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
49

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
111 *** те само проекти правят не се лъжи,нищо няма да завършат щото ще окрадат парите преди това,хахаха за пръв път чувам някой да се хвали с проекти на бспто,голям *** си
отговор Сигнализирай
48
cv
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
27.3+8.2 = 35.5% е по-голямо от 18.1+8.9 = 27.0%При праг от 3% това е = на МНОЗИНСТВО И ПРАВИТЕЛСТВО НА ГЕРБ И АТАКА....ДА НИ Е ЧЕСТИТО!!!
отговор Сигнализирай
47
111
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Замрял град... Не - само задрямал... Но сега се пробужда. Да, много от хората са в чужбина или из страната, но пак ще си дойдат. Град на 2 граници, на 2 международни транспортни коридора, пристанище на река Дунав, с летище, не умира лесно... Просто беше изоставен... Но нещата вече се обърнаха... Кажи някой друг град в България, който да може да се похвали с такива инфраструктурни проекти... Не с един-два, а няколко... Та това си е една "Пълна Промяна"... :)
отговор Сигнализирай
46

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Че те ако искат и 100% депутатски места ще имат, ама за пред света уж оспорвано, уж това, уж онова. Те хората там, обаче, не пасат трева. Още им вярвай на червените манипулатори и убийци (както физически, така и духовно).
отговор Сигнализирай
Новини