BGONAIR Live

9% ножица между ГЕРБ и БСП, Борисов - най-обичан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ам така, за всичко е виновен Костов. Вземи го от устата. И за твоите хемороиди също той е виновен!
отговор Сигнализирай
44

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
То по статистика и социалистически резултати Кремиковци е най-печелившото предприятие в света. Направо се чудя защо го затварят. Най-вероятно пак този Костов и лошите демократи са виновни.
отговор Сигнализирай
43
Цоло
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Че тя ако мафията беше изцяло червена, то досега партията да е взела 100% депутатски места, но не е така, все пак забравяш, че и Костов знае как се краде.
отговор Сигнализирай
42
Салахадин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
37 вие щото там *** се премятат през глава във Видин.Да си беше замълчал.Северозападнала България.Замрял град.Гласувай още за столетницата.
отговор Сигнализирай
41

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мафията у нас е само червената мафия! Още от време оно... Просто едната част от мафията се казва престъпност, а другата държава. Пък ти още се чуди защо държавата на осъжда мафиотите :-)))
отговор Сигнализирай
40

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ама оставете ги БСП да крадат още един мандат и да ни eбат в . Толкова добре се чувствам!
отговор Сигнализирай
39
@#38
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Малко се отклоняваш от темата да плюем или хвалим БСП (или което от имената, които е приемала във времето си избереш). Факт е, че в нашата страна наистина много неща не са наред, особено хората, които вместо да си заработват заплатата пишат по форумите ;) И една поправка за името на мафията, всеки човек знае, че мафията няма цвят, тя има интереси. Който и да дойде, ще ни ошмули яката, въпрос на личен избор е сам да пуснеш бюлетината за този, който искаш да ти го надене. И от тук нататък един избира да му влезе червен, друг ***, трети бойковски и т.н.
отговор Сигнализирай
38

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Сигурно си правиш шега. Едно нещо ми кажи което да е наред в тая страна, където мафията си има държава и се нарича БКП?!?!?!?
отговор Сигнализирай
37
111
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
...от БСП и правителството. Питате в коя държава живея, в кой град? Аз ще гласувам за БСП, защото само те започнаха най-после строителството на Дунав мост 2 и прилежащата инфраструктура, те направиха проекта за съвсем нова високоскоростна жп линия Видин - София, те решиха най-после да има още едно ГКПП в област Видин, те направиха проекта за 4-лентов път Видин - Ботевград, планират и тунел под Петрохан, те решиха да се възстанови летище Видин, те планираха газифициране на Видин... Сигурно разбрахте вече от къде съм... И защо ще гласувам за БСП... :)
отговор Сигнализирай
36

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе, хора, може ли тоя национален предател да има одобрение 51% а оная след него 43%??? Ако резултатите са реални (в което се съмнявам) това говори много лошо. Някой от вас да е участвал в това допитване? Аз не съм...
отговор Сигнализирай
Новини