BGONAIR Live

9% ножица между ГЕРБ и БСП, Борисов - най-обичан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Поредния отвратен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
AVE BOIKO! MORITURI TE SALUTAT!AVE! AVE!
отговор Сигнализирай
34

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Цоло си и Цоло ще си останеш,няма надежда за теб, момче, да ти се развие умът
отговор Сигнализирай
33

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Прав е 31. Само да добавя, че Костов е виновен за всичко: и за времето, и за мачовете, и за болестите, и за бедните, и за възрастните, и за *** и т. н. Така че спокойно - разбрахме кой ни е виновникът.
отговор Сигнализирай
32
Цоло
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не си прав друже, по-голямото зло от фашизма е Костов!
отговор Сигнализирай
31
Dedo
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Има една стара сентенция, от началото на 20-ти век, цитирам я по памет ... :Ако човек до 30-годишна възраст не е социалист по убеждения и мислене - той е много глупав. И ако човек над 30-годишна възраст остане социалист по убеждения и мислене - той се превръща в още по-глупав ... Да си вадят изводи социалистите над 30-годишна възраст къде им е акъла и дали въобще го имат, за да гласуват за БСП-то. По-скоро - да гласуват за идеалите и политиката на БСП-то, а не затова, че имат изгода и се набутват в раздаването на пари и краденето от хазната, от всевъзможни незаконни източници и корупция ...
отговор Сигнализирай
30
do 16
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
То бива *** като тебе, ама такова чудо не бива. Тя партията мисли вместо тебе, знам, ти не можеш сам. Добре, това го разбирам, но все пак мъничко се напъни малко смислено и логично да поразсъждаваш САМ. Да, трудно е, знам... Ама опитай. Комунизмът е най-голямото зло, по-голямо и пт фашизма. Това, което най-добре правят е лъжата и краденето. А ти им вярвай. И на *** и на агентчето, т. е. на най-големите антибългари!
отговор Сигнализирай
29
цома
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Само БСп, не благодаря. Вече не комунисти. А и не сте много. Може би живееш в лето господне'88. Тогава може и да сте били повечко. Само за сведение да ти кажа, че деморкатите в САЩ всъщност за българските социалисти. Но ти няма как да го знаеш21, интересен казус може би само за тебе. Как ги изчисли тея под 20 %? Като съонтошение на одобрение и население на България? А защо включваш нямащите право на глас? Знаеш ли колко % са те? А знаеш ли пресметнано по твоя начин колко е одобрението на сегашното ни управление?
отговор Сигнализирай
28
pe6o
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
moi, kele6ite na 16g ne mogat da glasuvat :D
отговор Сигнализирай
27

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
16 ти нормален ли си, в коя държава живееш, по кои улици стъпваш,по кои цели магистрали се движиш,на кое правителство спряха парите от еврофондовете,в Румъния стачкуват учители,които взимат 750 евро заплата, учителите в твоята държава колко взимат, в твоята държава президента агент на ДС ли е, айде да не изреждам повече,защото няма едно положително нещо,та в коя държава живееш
отговор Сигнализирай
26
Просветен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тези изследвания са пропаганда! Резулатите ще са съвсем различни и вие хора ще определите кой ще ни управлява следващите ЧЕТИРИ ГОДИНИ, така че не забравяйте да гласувате, че иначе някой ще даде по 20 лв на *** и мафиотите ще казват тази година колко милиарда от бюджета да откраднат и колко да е минималната (респективно и вашата) заплата! А статистиките не са вярни, защото на предишните избори Атака не трябваше да влезе в парламента, даже предвиждаха 1-2 процента, а имаше 9 процента. Така , че не вярвайте на медии, а на себе си!
отговор Сигнализирай
Новини