BGONAIR Live

9% ножица между ГЕРБ и БСП, Борисов - най-обичан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пълни измишльотини. Комунистите и Доган ефенди имат много по-малко.
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абсолютни лъжи. СДС няма да влезе в следващия парламент.
отговор Сигнализирай
13
Цоло
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Най-накрая парламент без седесари.
отговор Сигнализирай
12
Отвратен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Никой не знае как се правят тези "изследвания" - лъжа абсолютна, искат да отчаят хората, за да не гласуват. НО ПАСАРАН. Да им разкатаем фамилията на изборите на тези ЛЪЖЛИВИ КОМУНОИДИ.
отговор Сигнализирай
11
феникс
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
АМАН ОТ МАНИПУЛАЦИИ НЕ ВАРВАЙТЕ ХОРА КОГАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО ГЛСУВАЙТЕ ПО СЪВЕСТ
отговор Сигнализирай
10
Johnny ATAKISTA
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако всички гласуваме БСП, ДПС и НДСВ няма да стъпят повече в парламента. Както се казва, каквото си направим сами, никой не може да ни направи.
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
айде бе,първанов с 51% и НДСВ и то с проценти, а на всичко отгоре и 8% +за сегашната коалиция, абе вие вярвате ли си
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
да ви ***@ агенците!
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
тихо бе комунист, Борисов ще сложи край на ДПС и БСП най - после! Затова и пищите депесари и комунисти, идва ви края!
отговор Сигнализирай
6
desesperada
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дано на следващите избори да гласуват повече млади хора, които не са живели в комунизъм и имат широко съзнание за демокрацията и я виждат тези дни в САЩ от плът и кръв. Не може ли да не сме такива овце, да имаме повече гражданско съзнание, да се вълнуваме от това, което се случва малко по- далече от носа ни...
отговор Сигнализирай
Новини