BGONAIR Live

9% ножица между ГЕРБ и БСП, Борисов - най-обичан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Цоло
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Разбира се, че спамещите *** на по 16-18 не гласуват, знаеш защо. Колкото до това дали има едновременно млади и такива над 25, които ще гласуват за БСП, не ми се дава пример със себе си, но сме много. Доказателството за това ще се види догодина.
отговор Сигнализирай
24
Просветен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тези изследвания са пропаганда! Резулатите ще са съвсем различни и вие хора ще определите кой ще ни управлява следващите ЧЕТИРИ ГОДИНИ, така че не забравяйте да гласувате, че иначе някой ще даде по 20 лв на *** и мафиотите ще казват тази година колко милиарда от бюджета да откраднат и колко да е минималната (респективно и вашата) заплата! А статистиките не са вярни, защото на предишните избори Атака не трябваше да влезе в парламента, даже предвиждаха 1-2 процента, а имаше 9 процента. Така , че не вярвайте на медии, а на себе си!
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Когато целият свят ти казва, че БСП е свързана с престъпноста и краде, че се спонсорира от престъпници. Когато Б-я загуби много пари от това, а един пенсионер живее с 130 лв ще ми приказваш за добро управление. По големи крадци от БСП няма. Това го казва целият свят.
отговор Сигнализирай
22

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не познавам млад човек с акъла си да гласува за БСП. Като казвам млад, имам предвид над 25, не *** на по 16-18 години, които спамят навсякъде.
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да живее стъкмистиката! Хм... пардон статистиката! А и забелязахте ли нещо интересно, дори и тъй нар. победител не получава повече от 20 и няколко процента! Какво излиза, че който и да се избере той ще се ползва с доверието на най-много една четвърт от населението, даже и по-малко, защото пак ще има много хора дето ще "ходят за гъби" в деня на изборите. И какво означава това, пак коалиции, пак договорки и накрая ще ни управляват хора, за които почти никой не е гласувал!!!
отговор Сигнализирай
20
spass
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да ги изберем с абсолютно мнозиство и Румен Овчаров (един от най чистите и стойностни хора на родината) да е премиер! Защо не и Румен Петков? Да не забравяме и батко и Доган! Тази партия може още много да предложи (открадне) от майка България!!!
отговор Сигнализирай
19

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Няма логика. Народа е ***, ама много и затова ще страда.
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
социализъм=фашизъм
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
:))))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
16
111
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Стига сте ревали! По-добро управление, различно от настоящото, не е имало и няма и да има. Бойко ли? Атака ли? Ха-ха... Бъдете реалисти и мислете разумно... Няма друг... И някой тук спомена демократът Обама... Е да, ама МакКейн нарече Обама СОЦИАЛИСТ... Защото Обама е за възстановяване на здравната и социалната системи, ще наложи по-високи данъци на най-богатите... Така че, 6, като даваш за пример Обама наливаш вода във воденицата на Тройната коалиция... Видя се и американците какво искат... А ти не се безпокой - младите също гласуват за БСП... Защото Станишев е точно това - премиер - представител на младите... А има много като нас... :))
отговор Сигнализирай
Новини