BGONAIR Live

Дянков сигурен: Ще има кабинет, Борисов ще е премиер


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Васил
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Правителството ще се клати като на коча мадате,ама няма да падне, щото парата е важна ,не човека
отговор Сигнализирай
28
Някой
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Тази очилата гарга само някоя глупост може да изтърси!
отговор Сигнализирай
27
Шимон Дянк-офф
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ще има постна пица за всеки;))) Време е за строга диета, дами и господа! Асан много ва разглези, даваше ви даваше пари... Даваш ли, даваш, чорбажи Асане, ама твоето време свърши, защото порциите пак ги разпределя Аамет Дуган! А, той не обича българите да са дебели кат туркините, обича ги, едни такива слабички, но работливи на нивата, за да пълнят хазната на султана, Алла да го иляди и глади! Така, здравеопазването, пак е Доган, иш Алла, Бисмилля!;)))
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Евросъюзът им такова таковата. Ако направят съденба реформа са аут, ако не направят - също. 3 години се въртят и се чудят какво да правят, а колкото се въртят, по-дълбоко им влиза.
отговор Сигнализирай
25
Безработният
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Дян ков пак ни готви "постна" пица.Неслущайно вчера се заговори,че септември ще отворят резерва на ЗК.Ъова си е патент на Дянков.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Нямам търпение да видя ритуалното самоубийство на Слави. Дано да го дават поне по телевизия седем косми. Но едва ли. Той не смее да се покаже пред хората даже и на запис.
отговор Сигнализирай
23
До пияница мистик
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Ми нали и той е в играта с Борисов. Какво друго да каже. Мистър "постна пица" защитава Бойко Българопродажник.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Е го и тоя) абе наистина ли мислите че Дългия е толкова наивен
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Чекмеджан и Магнитски, класика :D
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 10
Разбрахте ли вече, че ИТН са патерица на Герб и Дпс ?! Затова ги вкараха в парламента с малко над 4% няколко пъти подред.
отговор Сигнализирай
Новини