IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

39-годишен без болести е сред жертвите на вируса


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
новия щам не признава млади стари, нямаш ли ваксина, букета и довиждане
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 14
поредния самозабравил се антиваксър повален от ковид.
отговор Сигнализирай
16
До Живко
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
На каква възраст си, че от месец пишеш, че си търсиш приятелка и не можеш да си намериш? А работата във Варна ли я търсиш или може и в друг по-голям град?
отговор Сигнализирай
15
антиваксър
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
Ако е направена аутопсия, може да твърдите, че е без болести. Иначе - просто лъжете. В списъка пише, че не са въведени. Познавам човек, който боледува тежко, както пише тук без болести, а после се оказа, че има много тежко заболяване, с което в момента се бори, а ковида го забрави вече. Всеки, който го боледува тежко, да си обърне внимание, да си направи прегледи, не е случайно.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
бе вие към някоя погребална агенция реклама ли сте?
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
А е чупката с тия фалшиви новини бе. Как не ви омръзна вече.
отговор Сигнализирай
12
въх
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Пропагандата е много яка. Без болести бил. Хаха. Както казват лекарите - няма здрави хора. Има недостатъчно изследвани хора. Всеки си има по нещо, дето не са му го открили. И все от нещо трябва да се мре.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Съболезнования на семействата!
отговор Сигнализирай
10
Живко от Варна
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Може ли да ме уредите да стана държавен служител и да имам приятелка?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 5
Това, че не е имал регистрирано заболяване, не означава, че е бил здрав. Огромен процент от хората имат някакво скрито заболяване, но здравната ни система е такава, че няма профилактични прегледи. А и хората ги е страх да отидат на лекар, защото ако си здрав, ще те уморят.
отговор Сигнализирай
Новини