IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Математик: Хората да бъдат притискани да се ваксинират


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

163
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 43 Не харесвам 1
Спешна ваксина за г-н математика. Боледува от хронична наглост. Учените са на мнение, че ако бъде набит публично, състоянието му ще се подобри значително. Възможно е да трябва втора и трета доза
отговор Сигнализирай
162
иво
преди 3 години
Харесвам 35 Не харесвам 3
От 30 години българите са в състояние на геноцид.Няма никакво основание точно сега да повярват на фашистката пропаганда.
отговор Сигнализирай
161
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
Този дали може да изчисли, ако хората него го натиснат какво ще го сполети
отговор Сигнализирай
160
А този
преди 3 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
не искали да бъде така притиснат, че да не остане капка кръв в него....Долно ***...
отговор Сигнализирай
159
Евроатлантик
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 48
Изключително правилно изказване,аванта няма за неблагодарния българин.
отговор Сигнализирай
158
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
днес.НЕбг показва нагледно защо сме на 114-то място по свобода на словото . Цензурира и Пропагандира по свое (и на господарите си) усмотрение .
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
до #168 Справка : Сръбския крал Милан
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 54 Не харесвам 1
Който вдигне ръка срещу народа , рано или късно лежи мъртав на пода
отговор Сигнализирай
155
Софиянец
преди 3 години
Харесвам 34 Не харесвам 3
Аз затова се изнесох в Неофит Рилски до най-големия Исторически парк в света до Варна. Тука не плащаме ток - има 5 мегавата ветрогенератор и 10 декара фотоволтаици. Не плащам за топлото,щото къщите са с термопомпи. Пия вода от чешмата,защото под селото има минерален извор. Не ходя на магазин, защото има био оранжерии. 0% са ваксаните тук,няма маски,няма сертификати,няма ковид. Това е паралелна държава!
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Противно ми е тоя Алибегов, какво предлага с добавена стойност че пищи повече от всички. Сус бе кюпек.Кокала ти свьрши,сега ще си като всички.Лекар ли си да даваш акьл и да душиш здравната система.
отговор Сигнализирай
Новини