IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

СДВР и РЗИ на лов за COVID сертификати в столичен мол


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

165
Демократ
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Демокрацията е най-добратат система, но комунизма много дълго я kлати без да свръшва и да си отива, и затова демокрацията не може да се развива.
отговор Сигнализирай
164
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Долу правителството! Оставка и съд!
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 30
Заминавай да се ваксинираш и не разсъждавай!!! Най-тъппото племе в света, даже сме по-тъппи и от мамалигарите и от руските колхозници. То не бяха простотии за чипиране, за ръсене от самолети, за облъчване от 5G, за графенов оксид и какви ли не други "теории". Добре че имам и друго гражданство и отлитам за топлите страни, а *** антиваксъра нека да продължава да се прави на доктор по медицина, физика и химия. Ще останете 4 милиона с тая смъртност и пак няма да ви уврат атвиаксърските глави!
отговор Сигнализирай
162
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
Полша ще я смажат. Изцяло зависими са от ЕС както България, при това в Полша изсипаха над 300 милиарда евро да я правят витрина на ЕС (така и не стана). От Брюксел ще им разкажат играта на поляците.
отговор Сигнализирай
161
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 27
Браво! Мачкай антиваксърите!
отговор Сигнализирай
160
Ц ц ц
преди 3 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
Много престъпления останаха неразкрити.Хората се съдят с години.Не можем да хванем крадец в квартален магазин.Или да глобим неправилно паркиран автомобил.Но за сертификатите сме строги!Големи престъпници се оказват тези,които са се опазили през пандемията.Нарушителите с фалшив сертификат са с всички права.Тези, които не са спазвали мерките/смятайки,че няма вирус,че маските не помагат/са се заразили,и сега ползват привилегиите на сертификата.А другите,които са били стриктни,са наказани отвън.
отговор Сигнализирай
159
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
До 172 Да "ходиш на мол" явно е основно човешко правило
отговор Сигнализирай
158
Случаен минувач
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Странна работа: Ако нямам задължителната ваксина за тетанус мога да съм в МОЛ-а, не без незадължителната за ковид - не мога. При тетанус смъртността е 50%. при ковид - най-смелите оценки са 4%
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Е те сега ви таковах м ммм и милиционерите оставка на агент рашо и Р.Р. руския рогоносец
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Едно време за една реплика за танковете свалиха президента (което беше правилно.Сега тероризират целия народ, бодат го сотрови, въвеждат фашистки мерки, заплашват с репресии.Къде са бабите-студенти питам аз?
отговор Сигнализирай
Новини